Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik lombiknál tartatok?...

Hányadik lombiknál tartatok? Hogy álltatok fel a sikertelen beültetés után?

Figyelt kérdés
Kinek hányadikra sikerült?
2010. júl. 19. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek a 3. beültetés sem sikerült.:( Már az örökbefogadáson gondolkoztak, nagyon akartak egy babát, de lombikkal sem jött nekik össze. Mikor tényleg teljesen lemondtak róla akkor jött egy csodával azonos dolog.:) Ha jól tudom, ezen a héten születik meg a kisfiuk aki természetes úton fogant.:) Nem szabad feladni! Sok sikert.:)
2010. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még "csak" egy lombikon vagyunk túl. Sajnos sikertelenül.


Azt már többen is, hogy az első ritkán sikerül és ilyenkor ismeri ki az orvos, hogy mire, hogyan reagálsz.


Teljesen még nem álltam fel a kudarc után, de jó úton haladok, úgy érzem. Pont 4 hete derült ki, hogy nem sikerült. Akkor napokig sírtam és nem akartam senkit látni. Aztán elkezdtem keresni az alternatívákat, hogy mivel készíthetném elő a szervezetemet a következő lombikra. Most is elkap néha a sírás, de ilyenkor arra gondolok, hogy már teszek a sikertelenség ellen és a következő sikeres lesz.


Te hogy állsz? Hány lombikod volt eddig?

2010. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. sikerült! Én az első sikertelen beültetés után nem nagyon törtem össze, gondolván, elsőre kevés embernek sikerül. A második után viszont összetörtem, 2 napig folyton bőgtem, de aztán felálltam és mentem tovább.

A 3. sikerült, akkor amikor nem ezen görcsöltem állandóan, hanem próbáltam lazára venni, sikerült is:)

Úgyhogy mindenkinek fel a fejjel és olyan nagyon kevés van akinek soha nem sikerül!


Üdv

11 hetes lombikos kismami

2010. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. lombik se sikerült!Lelkileg teljesen a padlón vagyok.
2010. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel derült ki, hogy nem sikerült az első lombikunk :( Kedvem a béka segge alatt!!!! Több könny, már nem tud távozni belőlem, mind kijött.
2010. júl. 19. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj ne legyél már ennyire elkenődve, még csak 1 próbálkozáson vagytok túl! Még lehet, hogy nagyon hosszú út áll előttetek, ha már az elején elfogyott az erőd, mi lesz később? Fel a fejjel! Hinni kell abban, hogy az a baba aki majd benneteket választ már úton van és hamarosan megérkezik!

Sírd ki magad aztán szedd össze az összes energiádat és OPTIMISTÁN tessék a jövőbe nézni! Csak így fog sikerülni!


Minden jót

a 11 heteske lombikos

2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 4 sikertelen lombikon vagyok túl, ebből az utolsó méhenkívüli volt. Láttam a baba szívét dobogni az UH-n és meg kellett ölessem őt, mert nem tudtam volna kihordani ott, ahol volt. Már a 6. hónapban lennék. Gondolhatod! Erősnek kell lenni, muszáj! Nekünk is sikerülni fog!
2010. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!