Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző ciklusban closty-t...

Az előző ciklusban closty-t szedtem, többször voltam UH-n, több petém is megérett valószínűleg, azonban baba mégsem lett. Azt mondta a doki, ha nincs baba és elmúlik a mensim, menjek vissza kontrollra. Mit fog csinálni ezek után?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban nem kell szednem a closty-t, a doki szerint valószínű, hogy most már beáll a rendes működés, de én ezt honnan fogom tudni?

Már majdnem 1 éve próbálkozunk és félek, hogy ezek után elküld a meddőségibe. (már egyszer felemlegette, de konkrét idő nélkül)


2008. nov. 18. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi ideig szedted a Clostit? Én hasonló cipőben járok:( 3 hónapig szedtem voltak szép tüszők,plussz spontán tüszőrepedés és jó progeszteronszint. Mégsem jött össze:(Párom is megnézték nála is minden rendben. Most lesz az első Closti mentes hónapom,de félek picit,hogy vajon lesz így is tüszőérés? mert nálam is most már az inszeminációt emlegetik,meg előtte egy hiszteroszkópiát,de lehet az nem kell,mert volt laparoszkópiám,és nem találtak sem a petevezetőben,sem a méhben problémát. Most próbálok nem görcsölni rajta,de a gondolataim minduntalan visszatérnek,hogy ha minden rendben,akkor miért nem jön össze..Nálad a párod nézték már? miért kaptad a Clostit? szió
2008. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a válaszod!

Nekem ez volt az első closty-s hónapom, de azok alapján amit írtál, mindaz ami veled történt, lehet, hogy még mind előttem áll. Ez most meglehetősen elszomorít és igencsak sötéten láttatja velem a jövőmet :((((

Azért kaptam a closty-t mert nem volt peteérésem, vagy 4 hónapon keresztül, a mensim is rendszertelen volt, arra előtte duphaston-t kaptam.

2008. nov. 18. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jaj,nem akartalak elkeseríteni! Én azt mondom,nincs miért feladnod,az én b.nőim közül volt,aki már az 5. Clostis hónapját kezdte,mégsem jött össze. aztán jött a Closti mentes hónap,és babás lett:) a másik b.nőm Closti , inszem után sem lett babás, már bejelentkeztek lombikra. És abban a hónapban nem jött meg neki, azóta megszületett a kisfiúk,rá egy évre meg újból spontán teherbeesett,azóta két kisfiú boldog anyukája!!! Tehát fel a fejjel,nem szabad feladni,én lassan megnyugszom lelkileg,próbálom elterelni a gondolataimat,és reménykedem!!! Tiszta szívemből kívánom,hogy hamarosan babás legyél:) szió
2008. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!