Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után szurkállás,...

Ovuláció után szurkállás, pici görcsök?

Figyelt kérdés

Szombaton volt ovum de azóta hol jobb oldalon hol bal oldalon illetve középtájt enyhe szúrkàllást érzek. Néha feszít is. 2 hónapja volt egy méhnyak gyulladásom lehet nem sikerült teljesen kikezelni?

Szeretnénk már babát . 2 hét múlva kaptam csak időpontot.


2019. nov. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2019. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, de tudom, hogy korai lenne a tünet.
2019. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek örülnél utolsó? Vagy ez a te kérdesed, és egy másik fiókodból válaszoltál rá? 🤦‍♀️😂
2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejha micsoda megállapítás. Képzeld igen , szerintem a szabályzat nem tiltja 😀 Lehet h okkal nem 🤔🙄
2019. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a szabályzat nem tiltja, csak értelme nincsen IQ harcos. Hogy lehet ennyire unatkozni?
2019. nov. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem unatkozom. És arra nem gondoltál, hogy nem véletlenül van ez? Az IQ bajnok az aki ismeretlenül azonnal személyeskedik sérteget úgy, h fingja sincs semmiről... Illetve lényegtelen dolgon rugózik. Pont.
2019. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is így vagyok, ovulacio óta görcsölget a hasam, kíváncsian várom h mi lesz
2019. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!