Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan közöltétek a párotok...

Ti hogyan közöltétek a párotokkal, ha történt egy "boldog kicsi baleset"?

Figyelt kérdés

Bob Ross, egy fantasztikus festőművész egyik elhíresült mondata: "Nincsenek hibák, csak boldog kicsi balesetek" :)


Mi jelenleg nem tervezünk babát, de ha becsúszna, akkor mindketten szeretettel várnánk :)


Néha elgondolkozom, hogy hogyan is adhatnám a tudtára, ha egyszer véletlenül becsúszna a pici.

(újabban szokott csúszni a vérzésem, sajnos most épp egy stresszes időszakban vagyok, és ugye ilyenkor az ember lánya gyanakszik :D de eddig semmi ilyesmiről sincs szó, a tablettát is rendesen szedem)


Persze lehet simán közölni, de én szívesebben állnék elő valami kreatívabbal :D


2019. nov. 29. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Túlságosan sok az ilyen boldog kis baleset ahhoz, hogy véletlen legyen. Én is csak arra gondolnék, hogy az a rendszeresen szedett bogyó mégsem volt olyan rendszeresen szedve. Ha pedig nem akarnék gyereket, ezt tudná és mégis megtörténik, akkor választhatna abortuszt, vagy új párkapcsolatot. Nem leszek gyerekpárti azért, mert megfogant a gyerek.

Szóval egy ilyen halálosan komoly dolgot nem elviccelni kell, hanem mindent megtenni, hogy ne következhessen be idő előtt.

2019. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tervez az ember gyereket, akkor egy becsúszott terhesség abszolút nem "boldog kicsi baleset" és nem is kell nyálas körítés hozzá. A Pisti, terhes vagyok, beszéljük meg, mi legyen a megfelelő közlési mód.
2019. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

"valami nem jó, lehet kéne egy teszt"

- együtt csináltunk meg

2019. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Kell annál nagyobb meglepetés, hogy szeded a gyógyszert (állítólag), de mégis megkötött a gipsz?
2019. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Totál felesleges a kreatív közlés mivel az első időszak elég rizikós. Ettől függetlenül ahol tervezik a babát ott még megértem ezt, akkor is ha én magam nem tudok vele azonosulni. De ahol védekeznek, mert nem akarnak gyereket ott aztán semmi keresni valója nincs a cukiskodásnak.
2019. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogod bekapni a legyet, ha normálisan szeded a gyógyszert. Nem is értem, miért ringatod ilyen álomba magad. Ha meg szeretnél gyereket, akkor beszéld meg a pároddal, és ne játszd ki az elfelejtettem bevenni kártyát.
2019. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez eléggé ellentmondásos.. védekeztek, nem akartok gyereket de azon töröd a fejed hogy add viccesen a tudtára, ha védekezés ellenére becsúszik?? Bocsi de te hazudsz,mégpedig magadnak...
2019. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Legalább megszakítással védekeznétek. Úgy lenne reális esély. De gyógyszert rendesen szedve? Kb esélytelen ilyesmire gondolnod.
2019. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy gyerek nem "boldog kicsi baleset". Életed legnagyobb döntése.
2019. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ójesszusom.


Nem vagyok az a fajta nő, aki "véééletlenül" csinál egy gyereket, hogy azzal láncolja magához a párját.


Kettőnk közül pont, hogy én szoktam egy picit aggódni, ha késik egy-két napot (mert szeretek aggódni, igen) hiába szedem percre pontosan a gyógyszert minden nap.

Párom és édesanyám pedig teljesen nyugodtak, hogy nyugodjak le, ha becsúszik akkor megtartjuk.


Tablettánál van egy icipici hibaszázalék. (Murphy bácsi szerint ami megtörténhet...) Ha becsúszik a baba, akkor eszembe se jut elmenni az abortusz-klinikára. Helyette mennék lottózni :DDD


Minden vágyunk egy baba, technikailag lehetne is, de kicsit később jobb körülmények állnak rendelkezésre.


Páromnak talán még nálam is jobban - neki nagyon elrontott gyerekkora volt, szeretné a saját gyermekét boldognak látni.


Tessék, kettő random sztori:


Egyszer rátört a páromra a csuklás - az a csúnya, kellemetlen, makacs fajta.

Ahogy próbáltam segíteni elmulasztani neki, poénból mondtam egy olyat: "Lehet segítene, ha megijesztenélek - terhes vagyok!"

19 éves volt ekkor, és ugye a kis lenge tinikapcsolatokban (a miénk nem az a fajta) halálra lehet rémíteni egy srácot, ezen viccelődtem.


Ő csak felkapott és megpörgetett. Mondta, hogy az lenne élete legboldogabb napja



A másik egy mostani sztori, össze voltunk bújva és filmet néztünk, amikor szólt az ébresztőm, hogy vegyem be a tablettát.

Kikecmeregtem.

- Naaa, miért keltél fel, olyan kényelmes volt!

- Mert különben terhes leszek, azért. (a naptár szerint pont pirinyó lett volna rá az esély, de na)

- Nem látom a problémát.



Igen, egy gyerek nagy döntés. Ugyanakkor nincs olyan (nem végleges) fogamzásgátló módszer, ami 100%.

Ha becsúszna, megtartanám. A párom pedig sírna az örömtől :)

2019. nov. 30. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!