Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan közöltétek a párotok...

Ti hogyan közöltétek a párotokkal, ha történt egy "boldog kicsi baleset"?

Figyelt kérdés

Bob Ross, egy fantasztikus festőművész egyik elhíresült mondata: "Nincsenek hibák, csak boldog kicsi balesetek" :)


Mi jelenleg nem tervezünk babát, de ha becsúszna, akkor mindketten szeretettel várnánk :)


Néha elgondolkozom, hogy hogyan is adhatnám a tudtára, ha egyszer véletlenül becsúszna a pici.

(újabban szokott csúszni a vérzésem, sajnos most épp egy stresszes időszakban vagyok, és ugye ilyenkor az ember lánya gyanakszik :D de eddig semmi ilyesmiről sincs szó, a tablettát is rendesen szedem)


Persze lehet simán közölni, de én szívesebben állnék elő valami kreatívabbal :D


2019. nov. 29. 12:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy ha véletlenül teherbe esnék, akkor zavarná-e, ha vicces/kreatív formában közölném-e vele a hírt.


Rámnézett, és halál komolyan azt mondta: "El is várnám"


:)


(Igen, igen, nem fog mert elenyésző a tabletta hibaszázaléka, de én hiszek Murphy törvényeiben)

2019. nov. 30. 21:45
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Te terhes akarsz lenni!
2019. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
A te párod ilyen, az enyém meg sosem bocsátotta volna meg ha nélküle csinálom meg a tesztet...
2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

" Mert különben terhes leszek, azért. (a naptár szerint pont pirinyó lett volna rá az esély, de na)"

Milyen naptár szerint? Olvasd már el a foggátlód betegtájékoztatóját, hogy hogy működik a tabi,mert nagyon nem vagy képben. Neked nem kell a naptárt lesegetned, mert nincs ovulációd, meg klasszikus ciklusod sem. Bele vagy már hülyülve a gyerek témába.

2019. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kösz a nulla darab normális választ.
2019. nov. 30. 23:00
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

Tabletta (ráadásul perce pontos) szedés mellett kizárt a terhesség, bármiben is hiszel. Az még az óvszernél is jobban véd a terhesség ellen.



Ja és ezt a vicces akármi közlést nem is értem. Mi mindig együtt teszteltünk. Nekem rosszul esett volna ha a feleségem külön intézi.

2019. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Volt normális válasz. A nem tervezett terhességét nem szoktak kreazziv módon közölni épp azért, mert nem tervezett. Az egy dolog, hogy a kis vicceidre hogy reagál a párod, az meg egy másik, hogy a valóságra hogy reagál majd. Simán lehet egy "nyilvánvaló, hogy abortuszra mész" a válasza a te kreatív kis kozlesedre.

Ültesd le és beszéljetek meg, hogy te szeretnél gyereket, neki mi a véleménye. Ennyi

2019. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekifutottál még egyszer a kérdésnek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2019. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!