Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélést követően pár nappal...

Vetélést követően pár nappal lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés

szóval, ha valaki elvetél akkor lehetséges hogy a vetélést követően, pár nappal, mondjuk max 1 héttel később ismét megfoganjon egy magzat,

vagy mivel a hormonok még nem állnak helyre ezért még nem eshet teherbe ismételten?


2019. dec. 2. 10:06
 1/10 A kérdező kommentje:
vetélés pár-hetes magzattal, szóval még nem kimutathatóval vagy épp csak kimutathatóval.
2019. dec. 2. 10:07
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
nem gondolom, h. egy hét után megtörténhet egy újabb fogantatás, a méhnyálkahártyának és a hormonoknak is regenerálódniuk kell, ami több hetet vesz igénybe, minimum 2-3 hét, de inkább több.
2019. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Eleve indulnia kell egy új ciklusnak, hogy megint beinduljon a peteérés, azért az egy olyan folyamat, amihez idő is kell.
2019. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert olvastam ugyan ritka de valós esetekről amikor valahogyan várandósság idején is megmaradt a menzesz és a peteérés és összejött még egy gyerek.
2019. dec. 3. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyjából olyan ritka, mint a fehér holló, és egy normális, egészséges női testben elenyészően kicsi az esélye.
2019. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én spontán vetéltem. 3 hétig ürült, a vérzés befejeztével egy héttel éreztem meg peteérést. 3 héttel késöbb pozit teszteltem. A terhességet uhk alapjàn számolták mivel nem volt a vetélés és a teherbeesés között mensi. Itt fekszik épp mellettem.
2019. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

6, a kérdés egy hétről, pár napról szól, mi köze hozzá a te két hónapodnak????


Kérdező, ott kezdődik, hogy vajon szexelsz pár nappal a vetélés után???

2019. dec. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért szavazzátok le a hetest, tökre igaza van.
2019. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bagdy Emőke, a pszichológus úgy esett teherbe, hogy terhes volt. De ez nagyon ritka. Szuperfetáció a neve.
2019. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehezen... ritka eset
2019. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!