Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhes vagyok és egy...

20hetes terhes vagyok és egy hete egyre többet keményedek, mitől lehet ez? Baj jelent? Nagyon félek hogy történik valami?! Dokihoz szerdán tudok leghamarabb menni :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi az a több?egy nap hányszor,milyen rendszerességgel?A 20. hét környékén sokan vannak így,mert ilyenkor hirtelen nagyot nő a baba és a méh izmai nem tudnak olyan tágulni.Pihenj többet szerdáig és utána mond meg a dokidnak.És magnézium!
2013. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az elején csak akkor kemányedtem ha hátamra fordultam,akkor rögtön befeszult de viszont nem fáj vagy öl csak érzem hogy teljesen keménnyé válik,a héten viszont napközben is többször bekeményedett,ma mondjuk ugy 6-7x ugy hogy probáltam pihenni
2013. jan. 12. 20:50
 3/3 Nitu26 ***** válasza:

Pihenj többet,az én védőnöm azt mondta a napi 10keményedés már sok,szedj több magnéziumot(amennyit eddig szedtél,duplázd meg) és tényleg feküdj.Én nem keményedek csak sokat szúrkál a pocakom és így is azt mondta szígorú fekvés!


26 hetes km

2013. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!