Vérzés és teszt?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének.Holnap kellett volna jelentkeznie a menzeszemnek. De ezelőtt egy héttel enyhe vérzésem volt ami másfél napig tartott.Nem fájt és darabos sem volt. Majd csináltam egy tesztet ami halvány pozitív lett. Azóta is vannak enyhe pecsételések.A hőm fent maradt, mellfeszülés. Enyhe mindjárt megjön érzés azóta. A halvány pozi teszt miatt babára gondolok, de progeszteron hiány is lehet. Orvos azt mondta most már várjam ki a ciklus végét, teszteljek. Bármi lehet

2019. dec. 3. 08:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azóta csináltam tesztet ami szintén halványka lett.
2019. dec. 3. 08:41
 2/15 A kérdező kommentje:
Reggel óta bő vizes folyás is lett. ☺️
2019. dec. 3. 09:33
 3/15 anonim válasza:
Holnap kell megjönnie vagy tegnap kellett volna? A kérdésben pontatlanul írtad le :) Tesztről tudsz felrakni képet? Ha azóta is pozitív egyébként és a helyedbe minél előbb orvoshoz mennék, mert ha progeszteron hiányod van azt érdemes a pozitív teszt után minél előbb elkezdeni pótolni.
2019. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Holnap kellene megjönnie. Bocsánat ha zavaros volt ☺️ igen, kértem időpontot de az orvos azt mondta hogy csak jövő héten fogad. Várjam ki a ciklus végét.
2019. dec. 3. 09:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus vége a mensi első napja előtti nap... ha nem jön meg várhatod a ciklus végét xD Ha van pozi teszted, halány is pozi és késik kb két hete akkor kell menni dokihoz. Tegyél fel képet, mert sokan a szép pozit is halványnak nézik, mert egyforma csíkra számítabak. Nekem sose volt egyforma mégis anya lettem :)
2019. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs már meg a tesztem. Ki dobtam. De ma veszek tesztet és meglátjuk. Nekem 3 terhessegmnél se volt egyforma sem a teszt sem az időpont mikor pozitívak lettek. Szóval...
2019. dec. 3. 12:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem jött meg a menzeszem. Cici fájás, émelygés, a hőm viszont kicsit ingatag tegnap óta. Hónaljba 36 körül, hüvelybe 36.6 reggel. De már rá egy órára 37.2-37.4 ami tartja is magát egész nap. Tegnap óta enyhe vizes folyásom lett. Holnap teszt nap.
2019. dec. 5. 08:18
 8/15 anonim ***** válasza:

A testhő napközben nem számít. Ciklusfigyelés szempontjából csak a hüvelyi, végbél, nyelv alatti hőfigyelés a jó az is akkor, ha minden féle nagyobb megmozdulás előtt fekve egyből méred, illetve önmagában sem elemezhető, ha nem tudjuk, milyen az alaphőd és hogyan alakult a ciklusod.


A vízes folyás a mensire jellemző, de pl nekem terhessen egyik nap vízes másik nap krémes volt az elején. Erre sem lehet biztosan adni. Minden esetre nem jött meg, a teszt majd biztosat mutat ennyi késésnél. Sok sikert :)

2019. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszt eredménye?
2019. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Menstruáció nem jelentkezett negyedikén, tegnap napközbeni Gabriella tesztem. Időn belül is láttam a második csíkot, végül időn túl lett egyértelműen két csíkos. Bocsánat a rossz kép miatt de már nagyon cserés lenne a telefonom.

[link]

2019. dec. 7. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!