Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt...

Mikor mutatja ki a teszt délutáni vizeletből a terhességet?

Figyelt kérdés
3 napja késik. Gondoltam ma csinálok egy tesztet, az előbb meg csináltam de negatív lett. Ha holnap reggel csinálom mutathat mást ha tényleg baba van? Semmi tünet nincs csak a késés és 4 napja szúrkáló érzésem volt. A mellém érzékeny és meg duzzadt de az menstruáció előtt is szokott lenni. Tudom, hogy rendeteg kérdés van már erről, de sehol nem találok olyat, hogy most délután negatív, de reggel látható valami. Várják még pár napot vagy reggel már kellene mutatnia valamit ha baba lenne? Vagy már most is kellett volna a délutániból?
2019. dec. 5. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet reggelre pozitív, bár én várnék még egy napot, ha eszem lenne. De mivel türelmetlen vagyok, reggel tesztelnék :-)
2019. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja késik szerintem a du-i nak már halványan, de mutatnia kellene. Nekem nemvárt előtt 1 nappal estiből már mutatta. Szerintem megfog jönni csak vmi miatt késik.
2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak később volt ovud, mint a ciklus hossza szerint kellene így vagy később jön meg, vagy később lesz pozitív a teszt. A reggeli mivel koncentráltabb, persze, nem kizárt, hogy halvány pozitív lesz :)
2019. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ti tesztelnétek reggel vagy várnátok pár napot?
2019. dec. 5. 20:27
 5/19 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, szerintem várj még 1 napot, mmint tesztelj holnap után, persze, ha kibírod :)
2019. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Biztosabb, ha kibírod holnaputánig. De én biztos nem bírnám ki :D amúgy milyen tesztet használtál?
2019. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem ki bírom :D a teszt neve freedom. Nem tudom, hogy otthon van e ez a márka. Az hogy milyen nem írja, csak hogy 99%-os és 25ml vizelet szükséges hozzá, hogy a megfelelő eredményt mutassa.
2019. dec. 5. 20:59
 8/19 anonim ***** válasza:

Az nem 25 ml vizelet szükséges, hanem 25-ös erősségű a teszt.


Ha kicsit később volt az ovulációd, lehet a teszt még negatív, így én is várnék még minimum két napot a következő teszttel ha addig nem jön meg.

2019. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szuper vagy, köszönöm. :D
2019. dec. 5. 23:58
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


Mi a véleményetek?

2019. dec. 7. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!