Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt...

Mikor mutatja ki a teszt délutáni vizeletből a terhességet?

Figyelt kérdés
3 napja késik. Gondoltam ma csinálok egy tesztet, az előbb meg csináltam de negatív lett. Ha holnap reggel csinálom mutathat mást ha tényleg baba van? Semmi tünet nincs csak a késés és 4 napja szúrkáló érzésem volt. A mellém érzékeny és meg duzzadt de az menstruáció előtt is szokott lenni. Tudom, hogy rendeteg kérdés van már erről, de sehol nem találok olyat, hogy most délután negatív, de reggel látható valami. Várják még pár napot vagy reggel már kellene mutatnia valamit ha baba lenne? Vagy már most is kellett volna a délutániból?
2019. dec. 5. 16:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokat ront a kép minőségén a feltöltő oldal, elsőben nincs elmosódva
2019. dec. 7. 13:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan van ott valami :)
2019. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, valószínűleg később fogant a baba azért volt még tegnapelőtt negatív, mert már látszik, hogy van ott csík és nem szürke. :) Reméljük napról napra erősebb lesz :)
2019. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csináljátok még egyet vagy várjak megint két napot? :)
2019. dec. 7. 18:47
 15/19 anonim ***** válasza:
Már holnapra is erősödnie kell, szerintem csinálhatsz nyugodtan :)
2019. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is látom😍
2019. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2019. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A teszt után 4 nappal sem erősödött. Sőt... Egyre halványabb lett majd még jött. Most újra fenn ál ez a helyzet. 3 napja késik és most még extra halványabb a teszt. Lassan úgy érzem, hogy el kell mennem orvoshoz a problémámmal. A férjemnek pedig hereviszere van szóval az is csak egy isteni csoda volt hogy az első kislányunk megfogant.
2020. jan. 13. 14:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alacsony a progi szinted és azért nem marad meg, de ez könnyen orvosolható, remélem "csak" ez a bibi és hamarosan sikerül! :) Kitartást!
2020. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!