Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6hetes +1 napos terhes vagyok....

6hetes +1 napos terhes vagyok. Hüvelyi uh vizsgálat eredménye korai iu. Grav? Mit jelent mit tehetek?

Figyelt kérdés

1hete teszteltem, 2pozitív teszt után ma voltam hüvelyi uh-n.


UTERUS: 77*45mm


NYALKAHARTYA: 23mm benne fundusnál egy apró 6m-es echomentes terület.


BAL ÓVÁRIUM: 27*23mm


JONN ÓVÁRIUM: 42*25 mm benne egy összeesett CL


DOUGLASBAN FOLYADÉK: minimális



Megjegyzés : Korai iu. grav? Missed?


St: Kissé felpuhilt portio folyt-ban ludtojásnyi gravid uterus szabad körny.


Kolp: Livid portióhám. atypia nem látható.



1hét múlva megyek ismét kontrollra.



De a nálam tapasztaltabbaktol kérdezem hogy ezek a megállapított dolgok mit jelentenek?


Első terhességem.


Rosszullétek nincsenek, melleim fájnak, sokat pisilek.



Köszönöm előre is a válaszokat.


Kérem, a negatív komentekkel kerüljetek..nem szeretnék pluszban idegeskedni.



2019. dec. 5. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Korai méhen belüli terhességet jelent. Vagyis a te esetedben csak gyanút, mintha lenne ott valami, de se petezsák, se semmi még. Egy hét múlva ha nagyobb az amit látott akkor tovább várnak szívhangra. Ha nem akkor sajnos nem fejlődött. (erre utal a missed, 6 hetesen többet szoktak már látni, lehet későbbi p.é volt és fiatalabb a terhesség, de benne van, hogy nem fejlődött ki embrio, csak elindult de megállt). De drukkolok, hogy baba legyen
2019. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már szabályos petezsáknak benne jól látható szikhólyagnak minimum lennie kellene, van akinél már látni az élő embriót is, nem kizárt, hogy nálad elindult valami, de lehetséges, hogy megállt a fejlődésben, de szurkolok, hogy ne így legyen.
2019. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete teszteltél, amikor nem jött meg? Mert akkor az még csak kb. 5hét
2019. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok őszinte választ! Egytől-egyik mindegyik hasznos, bármennyire is elszomorító.


Menstruáció elmaradása után 3nappal teszteltem.


Mindenhol azt olvastam és az orvosom is úgy számolta, h az utolsó mens. első napjától kezdődően.

Így jött ki a 6hét 1 nap.

2019. dec. 5. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
2.vagyok Nekem pl. 1héttel kevesebbre jósolta a dokim a korát, ma lennék 10 hetes, ha az utolsó mensitől számoljuk, a doki szerint csak 9 hetes, pedig az sem lehet, bogy később fogant, mert tudtam mikor van peteérésem és abban a hónapban csak akkor egyszer tudtunk együtt lenni, szóval amúgy érdekes dolog ez, hogy mitől függ hány hetesnek számolják.
2019. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány naposak a ciklusaid? Simán lehet hogy pl egy 35 napos ciklusnál a 20-21.ciklusnapon van a tüszőrepedes, így később fogant a baba es hiába vagy papíron 6hetes, a magzat kisebb.

Sajnos most az idegörlő várakozás következik a kontrollig, bármi lehet még belőle.

2019. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.

Nekem mindkét opció volt. Az első nem fejlődött, beágyazódott ugyan, de megállt a fejlődése. A második siker sztori, leírom hátha nálad is "csak" ez van. Első uh-n hasonló volt, mint neked. Csak egy kis foltot látott a doki, 1 hét múlva kontroll, akkor már volt petezsák, meg "embrio sejthető", vagyis látta, de alig és nem volt szívhang. Megint 1 hét idegörlő várakozás, akkor már volt szívhang. Minden uh szerint sokkal fiatalabb volt, mint menzesz szerint, a 12 hetes uh-n át is írták a kiírt dátumot.

A tüneteid vagy tüneteid hiánya miatt ne gondolj semmi rosszra, az elsővel én nagyon rosszul voltam, még a műtét után is. A másodiknál egy kósza rosszullétem sem volt, se mellfeszülés, se semmi most lassan 3 éves, makk egészséges. Nagyon drukkolok!

2019. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a válaszokat, így még van bennem egy halvány reménysugár. Borzalmas érzés ez. :(

Mindenkinek jó babavárást kívánok! És jó egészséget.

Egy hét múlva megosztom veletek hogy alakul az mi életünk.

2019. dec. 6. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a második terhességem volt idegörlös! A tesztek pozitívak, de a doki nem érzett semmit. Uh-n nem láttak semmit 3 hét várakozás és minden héten teszt csinálás utá végre megmutatta magát a fiúnk! Egy hetet kell várnod kitartás! És ne idegesedj. Tesztelj két naponta! Megnyugtat,hogy ha látod a pózi teszteket! A fundus meg úgy tudom a legideálisabb hely a beágyazodásra! Nekem az első terhességemnél ezt mondták. Nyugodj meg és ahogy teheted pihenj sokat!


Ancsi

2019. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Ancsi!

Igyekszem pihenni és nem sokat idegeskedni, bár az utóbbi elég nehezen megy. :( olyan érzés mintha megszakadna a szívem.


Szép hétvégét Mindenkinek és Boldog mikulást. 🎅🎁

2019. dec. 6. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!