Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Clostit szedek valóban...

Ha Clostit szedek valóban vékonyodhat a méhnyálkahártya? Csak mert nekem amúgy is vékony! De akkor mért írt fel Clostit a dokim? Hozzáteszem nagyon jó orvos!

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert valahogy csak megkell inditani hogy legyen peteérésed. igen elvékonyithassa. nekem is ezvolt a problémám peteérésem sem volt a méhnyálka is vékony volt. és clostit adott am persze megvékonyithassa de a következő honapban már lehet van péd magátol is és mivel már akkor nemszeded a clostit már megvastagodhat. a peteérésed valoszinüleg leállt és ez a gyogyszer ujra megtudja inditani
2008. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem most is van Pé.m ! Nem is értem akkor mért kaptam! A 10.napomon 14mmes tüszőm volt!
2008. nov. 18. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
ez érdekes mert ha van péd akkor a méhnyálkának sem szabad vékonynak lennie. a 14m es nagyon kicsike nekem 20mm es volt a 12. napomn valoszinüleg ezért irta a doki. a méhnyálka mennyi bolt?
2008. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Új válaszoló volnék. Hú egy kicsit nem értem. A Clostit úgy adják,általában,mert most sok ellenkezőt is olvastam,szóval,hogy megelőzik vizsgálatok,hogy áll e a háttérben valami cikluszavar,hormonális eltérés. Én is szedtem Clostit,most volt a 3.hónapom,de előtte: ciklus 3.napján vérvétel,utána Closti,hüvelyuh.al tüsző nyomonkövetése,19.napon progeszteronszint nézés. Nálam a Closti előtt kiderült,hogy hol van,hol nincs tüszőérés,ez miatt volt rendszertelen a ciklusom,most a Clostival végre beállt 25 napra. és szépen ált.ban 11-12.napon van is PÉ. a másik része,tényleg elvékonyítja a méhnyálkahártyát,nálam is ezt tette. Most lesz a Closti mentes hónap,remélem regenerálódik és talán babás leszek a közeljövőben. (nálunk már mind a párom mind engem vizsgáltak egyébként,és mindent rendben találtak) Mióta próbálkoztok?
2008. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolso válaszolo:neked hány mm es volt a méhnyálka?
2008. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam a 9.napon 14 , és 18mm-es tüszők mellett, akkor volt 5,8 mm-es a méhnyálkahártya. ez volt az első Closti után,akkor azt mondták,nem rossz,mert megfelel a 9.napi ciklusnak,hisz ez még egy esetleges beágyazódásig tovább vastagszik.a 2. után csak 5mm-es volt,mondjuk gyanítottam,hogy valami nem stimmel,mert nem volt sok a vérzés és szövetdarabok sem jöttek,mint korábban. Most a 3.Closti után 8 mm-es volt 15.napon,ez jó,de mégis baba nem lett. a vérzés meg ugyanúgy kevés volt. Nálad milyen eredmények voltak?
2008. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
AZ én hormon eredményem teljesen rendben van! A méhnyálka hártyám sajna csak 3.64 mm :(! Akkor már nem tudom mivan! "szer lett nézve már hogy van tűsző,most 10.napon 14mm az sztem nem gáz.
2008. nov. 18. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Lett valami eredménye?
2014. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!