Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek fájt az alhasatok...

Nektek fájt az alhasatok menstruáción kívül? Terhesek voltatok?

Figyelt kérdés
2 hete volt a menzeszem és szombat óta fáj az alhasam. A párommal pénteken szeretkeztünk és óvszert használtunk, legalább is a befejezésnél, előtte behatolt óvszer nélkül is. Nem csinálunk ilyesmit gyakran, de most meg vagyok ijedve kicsit, hogy mi bajom lehet. Tehát olyan furcsa érzésem van odalent, menzihez hasonlóan fáj és néha szúró fájdalmat érzek. Ezelőtt nem volt ilyenem. Néha égő érzésem is van lent, úgy olvastam az gombás fertőzés lehet, de olyankor nem jellemző a hasfájás. Tegnap voltam háziorvosnál, elkaptam valami hasmenéses hányós vírust. Annak lehet köze ehhez, vagy terhes lettem? Kérlek segítsetek.
2019. dec. 10. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hasad valószínűleg a vírus miatt fáj, esetleg ovulációtól. Ha nem jön meg a menzeszed vegyél tesztet, és a barátodnak ne engedd meg, hogy óvszer nélkül betegye, mert így is lehetsz terhes, ha nem is élvezett el.
2019. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ovulációt mondták már, de az napokig fáj? és ha előtte sosem fájt akkor miért pont most kezdi el? A vírus miatt görcsöl rendesen a gyomrom, de nem találok logikus magyarázatot, vagy összefüggést, hogy miért van menstruációra emlékeztető görcsöm.
2019. dec. 10. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg teherbe estél volna a pénteki előváladéktól, szombaton biztos nem azért fájt a hasad.


(Megérte az a pár perc gumimentes szex ezért az idegeskedésért amúgy?)

2019. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ovut érzed vagy beteg vagy. Ha nem akartok babázni vagy abortuszt akkor védekezzetek.
2019. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De azt írjátok már le hogy az ovuláció hány nap és miért 20 éves koromban kezd fájni, ez jobban érdekel mint a kioktatás vagy beszólogatás.
2019. dec. 10. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció nem mindenkinek, nem egyforma ideig fáj, valakinek soha sem. Nem tudunk megnyugtatni, ez nem terhességi tünet, de ettől még lehetsz terhes.
2019. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a betegség és a felfázás is. Ovu nem mindenkinél okoz tünetet és nem mindenkinél ugyanúgy. Én évente párszor észreveszem, de soha nem fáj semmim csak nagyon "kívánós" vagyok és egy fél cseppnyit vérzek. Naptár szerint pedig mindig kb középidőben vagyok ilyen esetekben.


A terhesség nem kizárható, ha mskor is kimaradozik a védekezés, de az biztos, hogy szombaton nem érzed az előző napi együttlét gyümölcsét. Ha teherbe is esnél kb akkor termékenyül meg a petesejt és csak lebeg benned semmi összeköttetése nincs veled.

2019. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem robotok vagyunk, bizony változik minden folyamatosan... most mivel megfordult a fejedben, mi van, ha terhes leszel, ezért feltünt, hogy fáj... az is lehet, hogy eddig csak nem tűnt fel. A korral pedig gyakoribb lesz, a fura ciklus, fura tünetek jelensége... mindegyik jön megy. 30 évesen egy azonos ciklusom sincs... 20as éveiben azért mondhatni minden azonos volt. Nem meglepő dolog. Minden esetre ovulációs időben vagy, terhes még nem is lehetnél max egy hét múlva.... az is normális, ha pl ovutól fáj mindened mensiig. Én minden esetre nem agyalnám túl a helyedbe, minimális az esély, ha nem ment el benned...
2019. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért holnap még becsekkolok a nőgyógyászhoz, biztos ami biztos.
2019. dec. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!