Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 17. hetében volt...

Terhesség 17. hetében volt olyan érzésetek, hogy alhasatok hüvelyetek egy pillanatra beszúrt? Mintha kést forgatnának?

Figyelt kérdés
Vérzés, görcs nincs.

2019. aug. 2. 07:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok és van ilyen. Vegyél meg magnéziumot, jobb lesz! Nyúlnak a szalagok, ez normális.
2019. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is épp ezt a kérdést fontolgattam. 18.héten vagyok és nekem is van, hogy pár pillanatig szúrkál, hol a hüvelyben, hol a bal petefészek. De nem állandóan, és nem hosszú ideig. Ezekszerint ez normális. Boldog babavárást.
2019. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok és van ilyen nekem is.Hirtelen belenyilal a hüvelyembe.
2019. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Amúgy ezeket leszámítva ki, hogy érzi magát? Mikorra vagytok kiírva?
2019. aug. 2. 10:31
 5/17 anonim ***** válasza:

En 18 hetet toltok holnap. Nagyon enyhen szokott fajdogalni a hasam, de csak rovid idore. A multheten vegigalltam egy tobb oras koncertet, na itt mar gondok voltak, taxit kellett hivni, mert jarni mar nem tudtam. Ezt leszamitva nem szokott fajni semmim.

En januar 4-en kell(ene) szuljek, de van egy olyan erzesem, hogy szilveszter lesz belole :D

Tobbiek?

2019. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jan. 10 - re vok kiírva, második terhesség, az első császár volt! Hasfajas itt is szokott lenni, 3x2 mg - ot szedek. Most szombaton töltöm a 17.hetet.
2019. aug. 2. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 19.hetes kismama, második baba, dec 26ra vagyok kiirva es nekem is volt hüvelybe nyilaló érzés, de nekem szerintem a baba mozgására vagy rugására, mert olyankor elől is éreztem hogy rúg. Szerintem egy ideget érhet vagy nem tudom.
2019. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Én január 24-re vagyok kiírva.Már nagyon várjuk.Megvagyok,de nagyon fáradékony vagyok.Amúgy te otthon vagy?
2019. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én még dolgozok, egy darabig még kénytelen vok, mert a munkámat át kell majd adnom valakinek és betanitani neki min. 2-3 hónapig jó lenne.
2019. aug. 2. 14:52
 10/17 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok, én is január 4-re vagyok kiírva, remélem nem lesz december 31 belőle. Tudjátok már a babátok nemét? Enyém kislány lesz.
2019. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!