Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek is görcsöl...

Kismamák! Nektek is görcsöl az alhasatok? Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
Korai terhesség, még csak 7 hetes vagyok. Úgy érzem már napok óta, mintha hasmenésem lenne, de nincs hasmenésem. Magnéziumot szedek. Folyamatosan érzem a teltségérzetet, puffadok odalent, és csikar. Akinek volt ilyen, segítene néhány tanáccsal? Köszönöm! :)
2019. ápr. 8. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Epehólyagomat kivették fél éve.
2019. ápr. 8. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik magnéziumot szeded? Nekem a magnesolv vált be.
2019. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sanofi-féle Magne B6 ot. Napi 3-4 db.-ot
2019. ápr. 8. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Normál esetben is rossz érzés a puffadás,ilyenkor főleg.Szedj napi 3×2 magnéziumot.Én 28 hete szedem és érzem mikor néha kihagyok egyet,hogy szúrkál.

De ne aggódj :)

2019. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is gorcsol. Az elso 10het brutalis volt. Nekem masodik terhessegem a jelenlegi. Nem remlik az előzőből ilyen. Most kezdett ez javulni. (15h vagyok) en is a sanofi mg +b6ot szedem. Azt tudom javasolni amennyit csak tudsz fekudj.
2019. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Szerencsére" táppénzen vagyok amióta kiderült a terhességem, pihenek amennyit nem szégyellek. Dolgozom itthon természetesen, de ha úgy érzem, azonnal ledőlök egy kicsit.
2019. ápr. 8. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot szedtem de nem sokat segített most a magnesolf az ami bevált nekem, ha érzed hogy fáj pihenj nekem ezek segítettek
2019. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, én is görcsöltem elég gyakran. Magnesolvot ajánlott a doki. Mióta szedem, ritkábbak és gyengébbek a görcsök.
2019. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!