Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy rosszul volt a folsavtól/foláttól?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, úgyhogy ebben a ciklusban elkezdtem folátot szedni.

Pár nappal vagyok a menzesz előtt és feltűnt, hogy gyakran tör rám émelygés, hányinger. A legrosszabb reggel, de ugye a folátot is akkor veszem be.

Persze tudom, hogy bármi lehet, csak tapasztalatok érdekelnének, hogy volt-e, aki a folátra reagált így és nem a babára.



2019. dec. 12. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a vivőanyaggal van valami bajod, a folsav önmagában ilyet nem okoz. Vedd be étkezés közben vagy más időpontban, esetleg cseréld le más márkára.
2019. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én többféle vitamint szedek mostanában (Béres csepp, C vitamin, vas, folsav), és én is sokszor tapasztaltam az émelygést, sőt, többször hánytam is rögtön utána... Hogy ez most melyiktől van/volt, vagy esetleg az egyéb tényezők (fáradtság, vmi rossz étel, stb.) okozta, azt nem tudom... Most próbálom kizárni őket, ill. ritkábban szedni, hátha az segít.
2019. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer hánytam attól, hogy reggel, éhgyomorra vettem be a vitaminomat. Azóta mindig csak evés közben vagy után. Neked is ezt ajánlom.
2019. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okozhatnak a vitaminok ilyen tüneteket. Viszont éhgyomorra bevettnél el tudom képzelni. Én egyszer c vitamint vettem be és minden bajom volt amíg nem ettem rá.
2019. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Ma nem éhgyomorra vettem be és semmi bajom, szóval igazatok volt.

Nem is értem, hogy nem jutott ez eszembe magamtól, jó nagy hülye vagyok. :D

Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget. :)

2019. dec. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!