Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult valakinèl olyan,...

Előfordult valakinèl olyan, hogy az LH teszt nem volt pozitív és mégis teherbe esett?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam sose volt egyértelmű pozitív még is terhes vagyok
2019. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abban a hónapban lett pozitív terhességi tesztem, amimor egyáltalán nem volt pozitív ovulációs tesztem.Az más kérdés, hogy nem maradt meg a baba.


Egyébként nagyon egyszerű az oka, hogy ez miért törtenhet meg.Valakinek alapból magasabb az lh szintje valakinek alacsonyabb, adott egy 25-ös érzekenységü teszt.Akinek alapból magasabb az lh szintje pozitív lesz, akinek viszont alacsonyabb annak nem biztos, hogy az lesz mégis teherbe eshet.Az alapból alacsonyabb lh szinttel rendelkező nőknek érdemesebb egy érzékenyebb ovu tesztet alkalmazniuk.

2019. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ovutesztjeim sosem voltak pozitívak, viszont az volt az érdekes, hogy egész végig hómezők voltak a tesztek, kivéve az ovuláció előtti két napon (tehát amikor elvileg pozitívat kellett volna mutatnia), amikor is halvány második csík is megjelent (ami ugye ovutesztnél negatívat jelent). Szóval nekem a pozitív napokon is negatívat mutattak a tesztek, viszont abban különböztek ezek a negatív tesztek a többi negatív teszttől, hogy nem hómezők voltak, hanem halvány második csíkosak. Mindkét terhességem ilyen hónapbam fogant.
2019. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!