Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki esett teherbe megszakítással?

Ki esett teherbe megszakítással?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt?


Nem kérek okoskodó kommenteket, tisztában vagyok a megszakítás jelentésével. Megkérek mindenkit, h a kérdesemre válaszoljon, aki ezt nem tudja, nyugodtan tartsa meg magának.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 14. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én. Hát az időt nem tudom kb 5 percig csináltuk így, egyszer az életben :-D
2019. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Még 8 év után se.
2019. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én nem, utána tornászni is kellett a gyereken. "Sajnos" nagyon kiszámítható a ciklusom, egyszer vagyok 24 órát termékeny és kész...
2019. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Én nem, pedig férjemmel 5 évig megszakítással védekeztünk. kifejezetten nem volt baba projekt, de házasságban - ha jönni akar a baba, hát jöjjön elven ennyi védekezés, valamennyi rizikóval nekünk megfelelt.

Egy eve decemberben döntöttünk úgy,jöhet a baba. Januárban már nem jött meg, babuci már itt van :)

Nálunk ezek szerint működött.

2019. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Még én sem...
2019. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem az volt a kérdés, hogy ki nem.

Sok kis hülye tinilány meg pár hét után mehet abortuszra, mert a gyakorin "mindenki" azt írta, hogy így 100%, hogy nem lehet teherbe esni, évekig sem.

Érdekes, de ha kibírsz egy kérdést, hogy pharmatex mellett ki esett teherbe, akkor "mindenki" ismer valakit, aki hallott valakiről, aki látott pharmatex-babát. Holott eleve 100-ból 1 pár használja.


A kérdésre válaszolva. Nálunk első alkalommal terhesség lett belőle. Szerencsére akkor kockáztattunk, mikor pár hónappal később belevágtunk volna a baba projektbe, és nem bántuk.

Ahol egy nem kívánt terhesség nagy baj lenne, és a végén mehet abortuszra a nő, azok ki se próbálják.

Vonat se jön állandóan, mégse egészséges a sínek között sétálni. Elég, ha egyszer jön.

Ez is ilyen. Azt se te, se a pasid nem tudhatja, nem érzi, hogy most lesz-e életképes sperma az előváladékban.

2019. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem irta, hogy 100 %, hogy nem lehet teherbe esni, túlzásokba ne ess azért. De ha meg csak azok írnak, akiknél balul sült el, az is ferde képet ad. Ezért mertem leírni, hogy nálunk hogyan alakult.


Ha a felelőtlen tini meg ennyire buta, hogy a válaszaink alapján megszakítással van együtt az éppen aktuális nagyszerelmével, az a saját hibája.

Nekem sem a férjem az első az életemben, nem is a második. De előtte biztosabb védekezést választottunk.

Abban egyetértek természetesen, hogy ezt csak azok alkalmazzák, ahol nem gond a baba. Ezt is leírtam, hogy nàlunk így volt.

2019. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Se én se férjem nem viseli el az óvszert, a hormon alapú fogamzásgátlók miatt kórházba kötöttem ki, a hormonmentestől gyulladás alakult ki a szervezetemben. Meguntuk kisérletezgetést, megszakítással védekezünk. Három gyerekünk van, mind a három akkor jött, amikor azt mondtuk, hogy na akkor most.

De ettől függetlenül full rizikó egész, ne gyk válaszokra alapozd az életed .

2019. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én.. 17 voltam az első barátommal megszakítással voltunk együtt mindig. 3 hónap után nagymamám szóvá tette a furcsa viselkedésem.. reggel az első dolgom az volt, hogy mentem a boltba almát venni pedig előtte soha nem csináltam ilyet. viccből megkérdezte, hogy ugye nem vagy terhes? jól kinevettem.. majd 1 hét múlva csináltam egy tesztet poénból és pozitív lett.. 3 hónap után összejött. akkor még nem tartottam számon a ciklusom, nem tudtam hogy késik vagy mikor kell megjönnie.
2019. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Én éveken át szexeltem több pasival(nem egyszerre:) úgy, hogy voltak megszakításos együttléteink is, amikor nem szedtem bogyót. Sosem lettem terhes, pedig volt beleélvezős együttlétem is, ahol rettegtem, hogy megjöjjön..megjött. Utána attól féltem, biztos meddő vagyok..


Aztán jött egy pasi, akkor épp gyógyszert szedtem(utólag kiderült le volt járva), sokáig szexeltünk, de túl ittas volt, nem tudott elmenni, állni is alig állt. Egyetlen egyszer feküdtem le vele, először és bumm, terhes lettem, pedig el se ment..


Szerintem ha genetikailag passzoltok és peteérés körül szexeltek, gyerek lesz belőle, akár az előváladéktól is.


Most hormonos spirálom van, többet nem kockáztatok, iszonyú felelőtlen voltam annakidején.

2019. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!