Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » #terhesegiteszt ez mit jelent...

#terhesegiteszt ez mit jelent rossz volt a teszt?

Figyelt kérdés
2 hónapig szedtem fogamzásgátlót de abba hagytam utána rendszeres volt a menstruációm utoljára október 29 30-an volt pecsételősöm azóta semmi tegnap reggel csináltam egy tesztet a második csík ami kimutatja a terheseget hamarabb megjelent mit a kontrol csik és utána hirtelen eltűnt hogy most ez mit jelent rossz volt a teszt?? Hozzáteszem hányingerem van néha hányok is a mellem néha fájnak szédülök is valaki segicsen

##teherbeeses #terhesegiteszt #mestruacio ##hanyinger #hanyas
2019. dec. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy újat.
2019. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki megtalálja az egyetlen írásjelet megkapja a máriavalag érdemrendet! :)
2019. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alulról a negyedik sor közepe táján van kettő is.🤩


Csinálj másikat Kérdező.

2019. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Ez nem az instagram.


Csinálj másik tesztet. De ha létezik evolúció, ennyi ésszel nem szaporodsz.

2019. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a vizeletet a teszt felszívja, hirtelen felvillan a reagens helye, ami utána eltűnik. Ez egy negatív tesztnél így van.


A tesztek színreakción működnek, a kicsapódó festék nem tud eltűnni. Kivéve ha nincs kontroll csík, akkor hibás.

2019. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#szerintem#ha#babat#varsz#majd#ezzel#a#jellel#fog#megszuletni#

#nem#kell#sem#ekezet#sem#vesszo#csak#ez#a#kettoskereszt#es#mar#jo#minden

2019. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De bunkó emberek vannak manapság szépen kérdeztem akkor miért kell bunkó válaszolni
2019. dec. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!