Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után sportoltato...

Pozitív teszt után sportoltatok, amíg nem mentetek el az első UH-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan elérkezik szamomra a várva várt babatervező időszak. Kicsit izgulok, mert évekig nem menstrualtam, meddőnek mondtak. Végül kiderült, hogy inzulinrezisztenciam, pajzsmirigy alulműködésem van, és a prolaktin szintem is magas volt. Hosszú munka eredményeként (melynek része a rendszeres testmozgás is) eljutottunk odáig, hogy bár gyenge minőségű, de spontán peteeresem van. Closty-t fogok majd kapni valószinuleg ennek javítására. Heti 3-4 alkalommal járok spiinningre ill. cross trainingre, elég kemény fizikai megterhelés mindkettő.

Ti abbahagynatok a sportot, amint megtudtátok, hogy kisbabatok lesz?

Több helyen olvastam, hogy az első ultrahangig minden menjen ugyanúgy, mintha nem is lenne terhes az illető, mert a terhesség ténye csak akkor lesz biztos, ha 6-7 hetesen megvizsgál a nőgyógyász.



2019. dec. 14. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Kangoo,trx, h.i.i.t edzéseket csináltam. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok csak a trxet folytattam. A többivel az volt a gond, hogy amint kimaradt a mensi már voltak durva rosszulléteim, ezért minden ilyen intenzív kardió jellegű edzést abbahagytam. Meg vetélést is okozhat a magas vérnyomás. De ismerek olyat aki végig spinningre járt, nem okozott neki gondot. Azt csináld ami jól esik, és ameddig nem tesztelsz pozitívat, nem kell a sportot hanyagolnod. De ez tényleg csak te fogod érezni mit bír ki a szevezeted.
2019. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon szerettem volna sportolni, de az 5 hetes UH-n kiderült, hogy hematóma van a petezsák körül, így veszélyeztetett terhes lettem és a doki mindent megtiltott. Szigorú pihenés, semmi sport, semmi szex. Dolgozni sem dolgozhattam. Azóta 11 hetesek vagyunk, a hematóma már majdnem felszívódott, de sajnos továbbra sem sportolhatok. Ha sokat sétálok még azt is megérzem és elkezd szúrkálni a hasam.
2019. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én nem csinálnék megterhelő sportot.
2019. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Én futottam, mikor kezeléseket kezdtünk el 1 év sikertelenség után. Amint megvolt a pozitív teszt, hívtam az orvost és ő eltiltott minden olyan mozgástól, ami rázkódással jár, esetemben futás, roller, bicikli, lovaglás. Ezektől elmondása szerint akár minimális veszélybe kerülhetett volna a magzat a beágyazódás alatt, és nagyon vártuk, úgyhogy azonnal abbahagytam mindent. Van olyan helyzet, amikor indokolt és megér ennyi áldozatot.
2019. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!