Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt délután a...

Terhességi teszt délután a lent leírt módszerrel?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet, viszont nem tudom eldöntnei, mert nagyon halvány a csík.

Arra gondoltam, hogy ha ma késő délutánig nem nagyon megyek mellékhelységbe, és úgy végzem el a tesztet, akkor az hasonlítat egy reggeli vizeletre?


Érdemes megpróbálni?



2019. dec. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább holnap reggel. De ha annyira nehéz eldönteni, akkor valószínűleg negatív az eredmény.
2019. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha annyira halvány, akkor minimum 24h, de inkább 48h-t kéne várni. De a délutáni nagyon esetleges akkor is, ha koncentráltabb.
2019. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két napja csináltam, az is ugyan ilyen volt, hogy mintha lenne de csak bizonyos fényben és nem tudom mi is ez féle.


De akkor ezek szerint nem ajánljátok, hiába tartogatom?

2019. dec. 17. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két napja is ugyanilyen volt, akkor az negatív vagy kémiai. Két nap alatt megkérdőjelezhetetlen csíknak kell megjelenni, ha az halvány pozitív volt.
2019. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a tesztet kb délután 4 órakor csináltam 2nappal a mensi elött éreztem hogy nem fog meg jönni. Erős egyértelmű 2csík volt..:) hát nem is jött meg. Jövőhónap elejére vagyok ki írva.

SZERINTEM próbáld meg hátha :) .🤞🤞

2019. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a múlt héten, hét elején 3 nap halvány második csík volt, nem erősödött, hétvégére már teljesen negatív lett és meg is jött. Én is arra gondoltam, hogy valami elindulhatott mert erős szurkálásokat is éreztem, amiket nem szoktam, de sajnos nem tapadt meg. Úgyhogy ha nem erősödik a csík lehet nem tapadt meg neked sem vagy csak szellemcsík volt :( Ha nem jön meg még csinálj holnap reggel is...hátha. Szurkolok ;) majd írd meg az eredményt, kíváncsi vagyok.
2019. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!