Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-dik napja késik a menzeszem....

2-dik napja késik a menzeszem. Ma délután kimutatná a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb terhességi teszt a legtöbb nőnél kimutatná, de nekem pl. 1 héttel a késés után is negatívot mutatott, amikor terhes voltam. Szóval nem feltétlenül. Próbáld meg pár nap múlva újra, reggeli vizeletből. Szurkolok :)
2019. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂 Igazából még nem teszteltem, de van egy tesztem és tüneteim is vannak. Nehéz kivárni a holnap reggelt. Jobb lenne most tudni az eredményt, csak félek hogy feleslegesen tesztelek..
2019. júl. 21. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo esellyel kimutatna.
2019. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kimutatná, de én inkább várnék reggelig. Tudom, hogy nehéz, de szerintem ennyit ki lehet bírni. :)
2019. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megcsináltam, negatív lett! Nem bírtam magammal..
2019. júl. 21. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, tudom, ismerem! :) De ha tesztelsz, mindenképpen szólj, mi lett, kíváncsi vagyok :) Hajrá!!
2019. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keszits be egyet reggelre is.

Nekem 3 nap kesesnel alig lathato extra halvany pozitiv volt. Majdnem kidobtam a tesztet, de aztan csak feltunt hogy megse teljesen negativ.

10es tesztet hasznalj

2019. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem reggel is halvány lett 2 nap után



Úgyh teszt függő


A másik meg majd leugrott ugyanakkor

2019. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerdán kellett volna megjönnie, szombat reggel lett halvány alig látható pozitív, hétfőn már rendesen mutatta. Ennek ellenére ikrek :) ami a 12. Héten derült ki, az 5. Ultrahangon!!!
2019. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!