Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély, hogy...

Szerintetek van esély, hogy így lesz baba?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz 12.iken volt Peteérésem. 8ikan voltunk együtt. Utána a párom lebetegedett és már csak 15.iken tudtunk egyutt lenni, amit tudom, hogy valószínűleg már nagyon keso.

Szerintetek van esélyem a 8ikai egyuttletbol babára?

Egyébként november 29iken jött meg az utolsó és 4napog szokott meglenni. 27 naposak a ciklusaim.

Nagyon el vagyok keseredve mert endometriozissal műtöttek és már régóta próbálkozunk.



2019. dec. 18. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem kérj Karira a egy helyesírási kéziszótárt. Az a biztos.
2019. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Az esély mindig ott van.
2019. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm szépen a tippet. Képzeld, nincsenek gondjaim a helyesírással, csupán nagyon siettem és a szótár is önálló életet él.

Ennyi örömöd legyen az életben, hogy egy olyan embernek akinek, minden kis apró fénysugár boldogságot jelent és reményt ad arra, hogy saját családja lehessen, belekötsz a helyesírásába.....

2019. dec. 18. 13:16
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
A párod talán nem a családod? Vagy csak gyerekgyártásra kell?
2019. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom, teljesen felesleges volt ki írnom a kérdést. Biztató szavakra vágytam.... De igen a párom is a családom! Viszont nagyon vagyunk babára. Nem csak én, hanem ő is.
2019. dec. 18. 13:28
 6/14 A kérdező kommentje:
*vágyunk
2019. dec. 18. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Szoktak írni az ilyen kérdések alá kedves, bíztató emberek is, de számíthattál rá, hogy nem csak ilyen kommenteket fogsz kapni. Viszont ezzel a támadó stílussal nem ébresztesz túl sok szimpátiát, de tényleg.

Ha valóban 12-én volt peteérésed, akkor én ebben a hónapban nem igazán reménykednék.

2019. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Különös szótárad lehet, ha így javítja ki a dátumokat ahogy a kérdésben vannak.
2019. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok esély van, de nem lehetetlen.
2019. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Sok esélye ennek így nincsen, de hát előfordul az ilyen, ha beteg lett, meggyógyul, majd a következő hónapban talán összejön, amúgy az se lehetetlen, hogy most összejött, csak nincs nagy esélye.
2019. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!