Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudja vki hogy mit jelent,...

Tudja vki hogy mit jelent, hogy a Douglasban 13mm-es szabad folyadékréteg található?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nem tudom itt megtalálod-e,de ilyesmi oldalakon keresgélj

2010. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt mondta a doki, hogy a folyadék azért van ott, mert megtörtént nem régen az ovuláció és a tüszőrepedés és még nem szívódott fel a folyadék
2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem most múlt el tegnap a mensesem és most látja a folyadékot és lát 7-8 db 11 mm tüszőket is. Ez jó?
2010. júl. 20. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt uh-os cikluskövetés és pont amikor nézték akkor repedt meg a tüsző és volt a douglasban folyadék. Ez a folyadék utal a tüszőrepedésre. Azt nem tudom, hogy neked közvetlenül a menstruáció után miért van folyadék. A dokid nem mondott semmit?
2010. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!