Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ÁEK-ban (MÁV) a Meddőségi...

Az ÁEK-ban (MÁV) a Meddőségi Ambulancia ugyanolyan, mint máshol a központok/klinikák? Hogyan lehet bejutni?

Figyelt kérdés

99%, hogy erre van szükségünk sajnos.

Kell beutaló és időpont, vagy csak "besétálok"?


És egyébként milyen hely? Alaposak, lelkiismeretesek?

Köszi


2010. ápr. 19. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudok nagyon sok jó tanácsot adni!De íztos van telefon számuk és ott szerintem nagyon készségesen fognak erre válaszolni!csak azért írom eztmert a Győrit vagy a Tapolcait is úgy kell fel hívni!ilyen esetben!sok szerencsét kívánok azért!
2010. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a férjem jár oda, mert lesz műtétje hétfőn, és pont ma mondta a metrón, hogy van ott is meddőségi ambulancia!sajnos nincs itt a papír, amin van telefonszám, de szerintem az ÁEK központi számán megkérdezheted!és szerintem be lehet menni simán, amikor rendelési idő van!Amúgy meg az andrológia részen nagyon-nagyon kedvesek az asszisztensek és az andrológus doki is tök jó fej!meg a vezetője egy nagyon nagyo tekintély, a Papp prof.
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. ápr. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!