Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási lehet? Felső...

Ez száradási lehet? Felső predictor délutáni, alsó facelle reggeli (ez elég halovány 😒 ), már volt ilyesmi tavasszal és megjött késve 😐 Igen, szét van szedve a teszt, mielőtt . 😏

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 23. 19:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, mára nem várom, de olyan meg fog jönni érzésem van ...😒
2019. dec. 23. 19:05
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A délutáni szerintem pozitív!

Ha tudsz reggel ismét csinálj egyet! Drukkolok 🙂

2019. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csinálok de csak xepil van itthon 😒 azért izgulok mert húsvétkor 5 hetesen megszakadt a terhesség, 3. gyerkőcöt várnánk 🙂
2019. dec. 23. 19:10
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

1# vagyok

Megértelek.. Mikor a 3.at vártuk nekem volt egy kémiai terhesség halvány pozi teszt után 3 nap késéssel megjött!

Szerintem ne aggódj reggel kiderül!

Szép ajándék lenne 🙂

2019. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ezek pozitív tesztek, halkan gratula.
2019. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk azon kívül, hogy szedem a vitaminokat amit javasolt a doki, meg várom h teljenek a napok, mást nem nagyon tudok tenni 🥺 de majd a karácsonyi teendők meg a két gyerkőcöm megoldja, hogy ne ezen pörögjek 😁
2019. dec. 23. 19:47
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Én mindkettőn látok egy-egy nagyon halvány második csíkot, de ebből már bármi lehet. Szerintem ha csak X-Epil teszted van otthon, akkor inkább csak holnapután reggel használd fel.
2019. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ismételd, ezek így értékelhetetlenek, nekem kifejezetten száradásinak tűnnek... De ne legyen igazam.


Kazettásat szétszedni nem szabad, mert a szivárvány összes színében pompázni fog.

2019. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A predictor szerintem pozitív, de az mindent kimutat, szóval arra én nem adnék. Az XEpil meg kb majd a hétvégén fogja mutatni, ha van vmi.
2019. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, predictorban nem bízom én sem annyira, bár jól néz ki h van rajta 2 csík, csak kár h nem annyira megbízható ...:) uh marad a várakozás aztán xepil 🙂 köszi a véleményeket :)
2019. dec. 23. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!