Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ennyit késik?...

Lehetséges hogy ennyit késik? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kolleganőmmel mindig együtt menstruálunk, neki már megjött nekem pedig egyszer volt hogy véres valami volt egy pisilésnél, utána semmi, utána meg ilyen barnás valami. Mindenen meghatódok, most is elsírtam magam. Meg sokszor vagyok álmos.

Csináltam tesztet, negatív lett.


2019. dec. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod hogy csak azért mert egyszerre volt eddig attól még különböző testben vagytok és nem működik minden egyszerre?? :D

Ha barnázol az nem terhesség sőt inkább hormon. A bőgős korszak meg később jön a terhességben szóval szimplán csak hisztis vagy.

2019. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért vagy ilyen sírós, mert rendesen meg fog jönni. De ne mérd magad a kolléganődhöz, nincs két egyforma ember, csak véletlen volt, hogy egyformán menstruáltatok, eddig tartott. Ha a teszt negatív, nem vagy terhes. Azt mondjuk nem írtad le, mennyit késik. Ha pár nap, az belefér.
2019. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt és véreztél (tökmindegy milyen. Barna hupilila sárga ződ) akkor mi a kérdés?
2019. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 napig tart általában és az első 2nap a legerősebb. De idáig nem volt semmi. Azért vagyok ideges
2019. dec. 25. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem vagy terhes úgyhogy relax :D
2019. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Tesztelgess kétnaponta, amíg meg nem jön. Ha teljesen kimarad, érdemes lenne elmenned dokihoz.
2019. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!