Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, szombato...

Pozitívat teszteltem, szombaton volt a nevmárt. Viszont egyáltalán nem érzem, hogy feszülne a mellem, ugyanolyan "puha", nem érzékeny, semmit nem érzek. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ez már a 4. terhességem (sajnos volt vetélésem is),de ilyen még soha nem volt, a mellem érzékenysége, telté válása volt mindig az első tünetem. Nagyon aggódom :( Neten nem találok semmi leírást erről csak arról, hogy ha elmúlik a mellfeszülés akkor az bajt jelent. De nekem nem múlt el, hiszen nem is volt. Napi 2x1 utrot szedek a vetélés miatt.

2019. dec. 30. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3as voltam el felejtettem oda irni

Hat tunetem az a faradsag egesz nap,szedules has szurka,derekfajas

Es neked?

Ja es mar volt tobb terhessegem amibol csak egy babam lett es nala se volt az elejen mellfajdalom.

Es volt olyan is amikor mar az ovutol elkezdett fajni,es meg azt hozza teszem hogy menszi elott soha nem faj.akkor egybol tudtam hogy babas vagyok.csak sajnos nem maradt meg.

2019. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!