Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes igy? Fontos! Surgos!

Lehet terhes igy? Fontos! Surgos!

Figyelt kérdés
Baratnommel szeretkeztunk ovszerrel es leszakad a teteje, persze beleelveztem, mert nem ereztem, hogy el van szakadva. Alapbol 3honapja nem menstrual, nem terhesseg lehet az oka, mert kb masfel honapja feludtunk le eloszor. Januarban jott meg neki eloszor (14evesen), (14evesen) szeptemberben utoljara es most december vege van. Lehet terhes ugy, hogy nem is menstrual honapok ota?

2019. dec. 30. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elég hülyén fogalmaztam felül. Tehát. Szeptemberben jött meg neki utoljára. December elején feküdtünk le először, tehát lehetetlen, hogy a terhesség miatt ne menstruáljon. Úgy tudom, ha nincs peteérés, nincs menstruáció, ami annak a jele, hogy nem termékeny.
2019. dec. 30. 22:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet peteérése, 14 éves, teljesen normális, hogy nem rendszeres a menzesze. Írtam a privátodra vissza, fogadjátok meg és nem lesz semmi gond!
2019. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mivel ő tini, a szervezete kiszámíthatatlan. Igazából pont, hogy nehezebb arra apellálni, így, hogy mikor fogamzó képes, mert... nincs normális ciklusa, tehát bármikor lehet. Ilyenkor még az is megeshet, hogy teljes hónapig vérezget és az sem jelenti azt, hogy ilyen hosszú volt a ciklusa.


Szóval ha felnőtt nő lenne stabil ciklussal, akkor lenne értelme számolgatni, hogy nikor, hol tart és milyen esélyekkel. De így... az ötös lottót előbb eltalálod!


A terhességi teszt viszont boztosat tud mondani. A legolcsóbb is 400 ft és gyógyszertár, drogériák, illetve egyes supermarketek pl interspar-ba be lehet szerezni.

2019. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek eseményutániért, ha még lehet. A peteérés mindig megelőzi a menstruációt, a legeslegelső menstruációt is. Mivel teljesen kiszámíthatatlan a ciklusa, így nem tudjátok, hogy éppen most mi zajlik a testében.
2019. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük a kedves embereknek a segítséget!
2019. dec. 30. 23:17
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés mindig menstruáció ELŐTT van. Mivel nem követhető a ciklusa, simán lehet, hogy épp bekapta a legyet.
2019. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Mi lesz a neve ?
2019. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet terhes, sőt, valószínűleg az.
2019. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett
2020. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!