Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Surgos nagyon! A baratnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgos nagyon! A baratnom lehet terhes, de nem tudom, hogy igaz-e, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratnommel egymason fekudtunk, meg csokoloztunk, meg izgattuk egymast meg stb., es en annyira felizgultam ezen, hogy elelveztem, de attol felek hogy ott elveztem el, ahol a nemi szerve (puncija) van, de nem tettem be persze, nem is akarom meg 18ig (tudom nehez elhinni mar a mai fiatalsagban ezt) En gatyaban voltam es rovidnadragban, szoval bele elveztem a gatyamba es a rovidnadragba, o meg bugyiban es cicanadragban volt. Elotte lehet felrehuztam a bugyijat a cicagatya alatt, jo, kicsit kenyeztettem, a bugyijan volt betet is, de attol felek, hogy atutott, es lehet terhes lesz... Tenyleg nem csinaltunk semmit, de attol felek hogy atutott es hat a bugyit is felrehuztam de a cicagatya meg ott volt neki. Most fel honap mulva, aztmondja hizott (nem egy vekony lany, de en ettol szeretem:)) es aztmondta hogy elso ejszaka koleszban alig aludt es felkelt ejszaka pisilni meg meg vannak dolgok amik miatt felek. Mellesleg most kell mahd megjonnie neki egy heten belul. :'( Kerlek segitsetek! Van meg szuzhartyaja is persze, nem fekudtunk le, meg nem is akarunk. Kerlek segitsetek! :'( A kerdes nem kamu, ekezetek nincsenek angol billentyuzetem miatt. Kerlek ne szidjatok le, nem csinaltam semmi rosszat amit nem kene.:'(

2016. szept. 1. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi draga nem terhes. Csak akkor terhes, ha rendesen volt aktus. Ugyh ne aggodj😂
2016. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De biztos, meg akkor is, ha sokat tortent ez meg velem? Mondjuk 5-6szor igy utolag belegondolva? 15 eves vagyok, ki most elegge be van tojva, bar ha belegondolok melyen kell beleelvezni valakibe, hogy terhes legyen ugye? :"(
2016. szept. 1. 20:43
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg hat szuzhartyaja is van neki meg, ha jol tudom, nem fekudt le senkivel.
2016. szept. 1. 20:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Vesz a barátnőd egy terhességi tesztet és közösen megnézitek az eredményt. Egyébként azok a kis fickándozók igen nehezen másznának keresztül nadrágon, bugyin, miegymáson.
2016. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak: Nem feltétlenül kell "mélyen beleélvezni" a terhességhez. De nálatok gyakorlatilag zéró az esélye hogy a barátnőd terhes legyen.
2016. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, hogy igazatok van, nagyon felek. :"((( inkabb megvarnam hogy megjone ebben az egy hetben, ha nem akkor majd beszelek vele.
2016. szept. 1. 20:51
 7/16 Senki Alfonz ***** válasza:

Hát ... kicsit változott a sztorid .... , az 1-röl az 5-6-szorrára , ha olyan irányban is változik hogy a hegyét is bedugtad neki kicsit akkor aggódhatsz , ha tényleg gatyában voltál ö meg cicanaciban akkor ti lennétek a világ hetedik csodája ha terhes lenne .

Mondjuk a teszt nem ártana hogy mindketten megnyugodjatok.

2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
gratulálok apa lettél!
2016. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"a nemi szerve (puncija)"


😃

2016. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Igazából nem tudom eldönteni, hogy most sírjak-e vagy nevessek. Szerintem amíg biológiából nem veszitek ezt az anyagrészt addig hanyagold a lányokat. 14 évesen inkább ne is csináljatok semmit !
2016. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!