Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Nem szeretné...

Lehetek-e terhes? Nem szeretnék 16évesen terhes lenni

Figyelt kérdés
Párommal ciklusom 9.napján együtt voltunk.Eddig egyikünknek sem volt hasonló tapasztalata. Nem történt behatolás,csak petting. Hozzáértem nemhiszervéhez, spermás lett a kezem de letöröltem azután magamhoz is hozzányúltam a csikló körüli részhez. Ezek után párom is hozzányúlt magához, sperma került a kezére de ő is letörölte azután megujjazott. Ciklusom 14-15.napján vettem észre folyást, ami ovulációra utal. Aznap nagyon fájt, görcsölt a hasam fent, a mellem alatt azután lennebb ment a fájdalom és nagyon enyhén egy szúrást éreztem a méhem körül.Tegnap pedig kevés krémes fehér folyásom volt. Azt szeretném megtudni, hogy mennyi esély van terhességre ebben az esetben? Nagyon rástresszeltem,félek hogy ettől is késhet a menstruációm. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 1. 22:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ma, ciklusom 23.napján pici alig észrevehető rózsaszín folyásom volt, ugye nem beágyazódási tünet?
2020. jan. 4. 16:17
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Mivel spermás kézzel megújjazott, lehet vehetnél egy tesztet....
2020. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Vettem egyet, olyant hogy az volt feltüntetve rajta, hogy 5nappal a várt menstruáció előtt lehet tesztelni, 3nappal azelőtt teszteltem, negatívat, holnapután kellene megjöjjön
2020. jan. 8. 16:59
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem 16 èvesen ha nem vagy tisztàban hogy mitől ès mikor ès hogyan eshet teherbe egy nő, akkor kèrj felvilàgosìtàst, illetve ha nemi èletet èlsz, keress fel egy nőgyògyàszt ès szedj fogamzàsgàtlò tablettàt.
2020. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
59%
Nem hiszem hogy ennyitol az lennél, de mivel már azóta eltelt pár hónap szeretném megkérdezni. Terhes lettél? Nekem fontos lenne kérlek válaszolj.
2020. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Szerintem ennyitol nem vagy terhes, azóta már eltelt pár hónap úgyhogy szeretném megkérdezni... Terhes lettél? Nekem fontos lenne
2020. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Jajj elnézést most látom kétszer megírtam amit mondani akartam.😅 Bocsi csak nem emlékeztem hogy megirtam-e😂
2020. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 AlexandraL22 ***** válasza:
0%
Kedves Kèrdezö! Más még akkor sem esik teherbe ha 1 liter sperma van benne (elnézést hölgyek a megfogalmazásért), ne hidd hogy majd te a pettingtöl leszel terhes! Inkàbb babázz mèg vagy olvasgass többet a szexröl.
2020. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Alexandra: de. Pont így készül a gyerek.
2020. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 AlexandraL22 ***** válasza:
50%
Akkor holnaptol nincs szex csak petting hatha ugy majd sikerul teherbe esnem 😂😂😂 (2eve lassan h probalkozunk)
2020. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!