Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Nem szeretné...

Lehetek-e terhes? Nem szeretnék 16évesen terhes lenni

Figyelt kérdés
Párommal ciklusom 9.napján együtt voltunk.Eddig egyikünknek sem volt hasonló tapasztalata. Nem történt behatolás,csak petting. Hozzáértem nemhiszervéhez, spermás lett a kezem de letöröltem azután magamhoz is hozzányúltam a csikló körüli részhez. Ezek után párom is hozzányúlt magához, sperma került a kezére de ő is letörölte azután megujjazott. Ciklusom 14-15.napján vettem észre folyást, ami ovulációra utal. Aznap nagyon fájt, görcsölt a hasam fent, a mellem alatt azután lennebb ment a fájdalom és nagyon enyhén egy szúrást éreztem a méhem körül.Tegnap pedig kevés krémes fehér folyásom volt. Azt szeretném megtudni, hogy mennyi esély van terhességre ebben az esetben? Nagyon rástresszeltem,félek hogy ettől is késhet a menstruációm. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 1. 22:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Nyilvánvaló, hogy nem a pettingre gondoltam, hanem az 1 liter spermára. És attól, hogy mi, meddők sokáig próbálkozunk, egy 16 éves lányt nem kell félrevezetni.
2020. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 AlexandraL22 ***** válasza:
48%
Bocsanat lehet felre ertheto voltam. Ugy gondoltam hogy en meg en rajtam kivul sokan masok telibe mennek es megsem esnek teherbe 😭
2020. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen, de sajnos amilyen az élet úgyis egy 16 éves lány lesz hamarabb terhes, mi meg próbálkozhatunk tovább évekig... Az a lényeg, hogy védekezni kell, ha nem akar valaki gyereket.
2020. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!