Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges volna, hogy ezek...

Lehetséges volna, hogy ezek terhestünetek?

Figyelt kérdés
Ezek a tünetek kb 1 hete jelentkeztek és 1 hetem van még a nemvártig. Nem is foglalkoztam vele addig amíg a párom ránem kérdezett. Kezdődött azzal, hogy dohányzom és reggel az első cigitől hányingerem lett émelyegtem, aznap rásem gyújtottam már csak az esti órákban még 1 szálra azután szintén hányingerem lett, émelyegtem ájulás közeli állapotba kerültem. (Azóta ritkán gyújtok rá és nem is esik jól). Káposztát ennék káposztával. A szaglásom erősebb lett, konzerves paradicsomos halat vacsoráztam volna de amint kinyitotta a párom és 1 falatot ettem belőle mondtam, hogy vigye innen mert nagyon büdős és nem bírom megenni. (Amúgy nagyon szeretem). A melleim feszülnek, fájnak és érzékenyek, a mellbimbóm viszket. Majd jött egy furcsa érzés, a méhemben lett egy rompa szúrófájdalom és ha megmozdultam kisugárzott a fenekem és a gyomorszájam felé (1-2 perc alatt elmúlt) mintha egy tűpárna feszítene szét. Sosem éreztem ilyet és az elmúlt hetekben gyakran szúrkál így. 1 hónapja voltam nőgyógyásznál mindent rendben találtak. Még annyi, hogy megszakítással védekezünk, de nem bánnánk ha baba jönne.

2020. jan. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nincsenek tünetek.
2020. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem egy héttel ezelőtt kezdődtek ezek a tünetek és egy heted van a mensiig. Akkor kérlek egy hete ovulaltal kb és azért érezted a szurkálódásokat. Ha esetleg teherbe is estél/esnél akk még csak most ágyazódna be kb. Ez a hányinger 100 h nem terhes tünet
2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szóval menzesz előtt 2 héttel kezdődtek. Tisztában vagy a biosszal?


És nem, kora terhes tünetek nincsenek!

2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele, de nem rendszeres a menstruációm a múlthavi is elég gyenge volt 2 napig tartott , nem tulajdonítottam nagyobb felhajtást neki mert előfordul nálam. Tapasztalatokat várok és nem kioktatást, meglehet normálisan is fogalmazni a választ. Köszönöm!
2020. jan. 2. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalat, hogy nem undorodtam a cigi szagától egyáltalán.
2020. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végezz el egy terhességi tesztet!
2020. jan. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondanám terhes tüneteknek, de ez a szúró fajdalom nekem is volt, akkor kezdtem el gyanakodni.

30hkm

2020. jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szurkáló fájdalom ovukor és ovu után jellemző, esetleg mivel arra gondolsz, hogy mi van, ha baba lesz, jobban figyeled.


Pontosan két héttel mensi előtt van a peteérés +- 1-2 nap Így azt érezhetted, ez gyakran kitarthat mensiig is. Leghamarabb kb 4-5 nappal mensi előtt már előfordulhat, hogy érzel valamit, de ez ritka mint a fehér holló. Hamarabb, meg fizikai és biológiai képtelenség. Ha rendszertelen a ciklusod és két napos vérzés nálad szokványos, nem ártana egy hormon vizsgálat, mert ez nem normális dolog. Illetve érdemes lenne LH tesztet használni, akkor nem lenne kérdés mikorra várod a mensid.


Ha pedig felmerül a lehetséges terhesség gyanúja, tesztet kell csinálni, nem olyan bonyolult dolog ez.

2020. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!