Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhestünetek?...

Ezek lehetnek terhestünetek? Fáradtság, hőemelkedés, görcsölgetés

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt vagyok, már 8-ko megyek kb aludni

Enyhén már egy hete görcsölgetek, hol a méhemnél, hogy a petefészek körül.

A mellbimbóm érzékeny.


Olyan érzésem van, mintha megbetegedtem volna, a hónaljban mértem most hőt, 37,2, hüvelyben 37,8.

Tudom, hogy reggel kell hőmérőzni, de amiatt mértem meg, mert kíváncsi voltam, hogy mennyi a 2 között az eltérés. Holnap reggel tesztelek, holnap leszek 14 nappal ovu után pont.



2017. júl. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elöző ciklusaidban ezeket a tüneteket nem produkàltad akkor van esély rà.Drukolok
2017. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tüneteidet legalább annyira okozhatja valamilyen vírusos fertőzés, mint terhesség. Sőt, ha konkrétan ezeket a tüneteket nézzük, főleg a hőemelkedéssel, akkor inkább valamilyen betegség van a háttérben, amire a tüneteid utalnak. Ettől függetlenül természetesen ha élsz nemi életet és nem védekezel, akkor lehetsz terhes.
2017. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hüvelyben a 37.8 nem sok? A legtöbb terhes nőnek 37.3-4 től nem nagyon megy fentebb a hője. Nekem pl amikor pozi terhességi tesztem volt csak 36.8 volt a höm (igaz én csak nyelv alatt mérek mindig) és rá pár napra fentebb ment 37-37.1re de attól magasabb sosem volt.

Mérd meg reggel nyelv alatt közvetlenül ébredés után még mielőtt kikelnél az ágyból és meglátod mennyit fog mutatni.De a hónaljban mért 37.2 is már hőemelkedés.Lehet tényleg csak valami nyavaja.

2017. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyböl a délutáni után mértem meg hüvelyben, gondolom délután magasabb, mint ébredéskor. Reggel 37,1 volt.

Hüvelyben az ébredési.alaphom 36,6

2017. júl. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!