Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön? Miért késik...

Aluse kérdése:

Miért nem jön? Miért késik ennyit, ha eddig csak pár nap csúszások voltak?

Figyelt kérdés
5 napja késik a mensim, csináltam tegnap terhességi tesztet, de negatív lett. Ki vagyok készülve idegileg, hogy miért nem jön. Mit tehetnék, hogy valahogy elősegítésem, vagy lenyugtassam magam? Egyszerűen nem tudok lenyugodni. Nem akarok gyereket vállalni még, és egyszerűen rettegek, hogy miért nem jön. Állítólagos terhességi tüneteket nem tapasztalok, és senkinek nem mertem még beszélni róla.

2019. dec. 30. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés nálad miért okoz ekkora kétségbeesést? Nem vagyunk gépek, simán előfordul az ilyesmi. Nyugi...
2019. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan védekeztetek, akkor felesleges aggódnod.
2019. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem számít annak, de természetemből fakadóan nekem ez nagyon nagy dolognak számít. Utoljára kistinédzser koromban voltak ilyen nagy csúszások, de mióta a párommal nemi életet élünk, minden alkalommal aggódok, hogy megjön-e időben a mensim. Egyálatlán nem tudok megnyugodni, amíg meg nem jött. Sajnos ilyen túlaggódós típus vagyok :( 20/L
2019. dec. 30. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
November 27-én jött meg legutóbb, kb. olyan 8 napig tartott a mensim. Utána védekeztünk rendesen gumival. Nem tudok róla, hogy kiszakadt volna egy is, de nagyon félek :(
2019. dec. 30. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimaradt már egész hónap is mégsem volt semmi. 25N
2019. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés teljesen normális. Mivel idegeskedsz, ez is bezavarhat. Nem tudod befolyásolni, de talán, ha sportolsz, sokat mozogsz, előbb megjöhet. Nálam legalábbis működött. De persze ez sem 100%, csak egy tipp.
2019. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idegesség miatt is csúszhat egy kicsit. Nyugodj meg, igyál egy kamillateát, nézz valami nyugis filmet és gondolj arra, hogy ha a gumi kiszakad, azt észreveszitek, az elég látványos, szóval hacsak nem történt bármi védekezés nélküli sunyiskodás, akkor egészen biztosan nem vagy terhes.

Ha jövő héten sem jön meg, ismételd meg a tesztet, és ha akkor is negatív, akkor keresd fel a nőgyógyászod, mert csomó oka lehet, amiért nem jön meg, érdemes utánajárni.

2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Szedjél hangyát.
2019. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!