Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antidepresszánst és nyugtatoka...

Antidepresszánst és nyugtatokat szedek es kiderult, hogy terhes vagyok.38 éves vagyok férjnél. Meg nincs gyerekem pont e miatt. El kell vetessem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezz meg erről, az sem mindegy, hogy milyen gyógyszert szedsz.


Nálam problémák léptek fel a terhesség során, ami miatt nyugtatókat (is) kaptam, mert a félelem és a stressz hatása csak rontott volna a helyzetünkön. Akkor Seduxent kaptam, és sok más kismamának is adták, akiknél olyan jellegű volt a probléma, ahol fontos volt a nyugalom (pl. korai fájások, fenyegető koraszülés).


Ha szeretnéd a babát, akkor beszélj orvosokkal; a kezelő orvosoddal is, hogy a meglévő problémáid mellett vállalható-e egy gyermek felnevelése.

2020. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Csak ez a felelem ,hogy egészséges lenne e a baba. De hétfőn megyek az orvosomhoz. Asentra 50mg öt szedek és neurolt 0,25mg
2020. jan. 3. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvetetned! 3 makk egészséges kislányom van. Az első kettőt 75, a harmadikat 50 mg/nap Sertralinnal (ugyanaz,mint az Asentra) hordtam ki,mellette az első két terhesség alatt 1 ,a,harmadik alatt 0.5 mg Rivotrilt szedtem. Szoptattam,szoptatok. Jelenleg 10 mg Scippát,és 0.75 mg Rivotrilt szedek.
2020. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok. Köszönöm. Örülök,hogy nem vagyok egyedül
2020. jan. 4. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi kérdésed van,privátban írj nyugodtan. Utolsó voltam :)
2020. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hasonló vagyok mint te kérdező. Csak én még nem estem teherbe de szeretnék majd. Minden rendben azóta? Többiek? Jó lenne egy kis nyugtatás, elég mélyen vagyok. Jó lenne érezni, hogy van remény.
2023. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!