Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli Facelle jelzett...

Időn túli Facelle jelzett mégis babát valakinek?

Figyelt kérdés

10 perc után nem láttam rajta csíkot, majd kb egy fel óra múlva mikor ki akartam dobni ilyen volt.

[link]


2020. jan. 3. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy időntúli nem számit, de ez annyira egyértelmű pozitív,hogy szerintem hihetsz neki.A helyedben holnap reggel csinálnék még egyet, de el nem mozdulnék mellőle 😁 Sok sikert!
2020. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Én is így jártam vele. Éppen ki akartam dobni, amikor megjelent rajta a 2 csík, időn belül meg semmit nem mutatott. De ennél jóval halványabb volt, vettem másik tesztet egyértelmű pozitívat mutatott.
2020. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 0807 ***** válasza:

Én is így jártam.. időn belül semmi, még vártam is rá egy picit de semmi. Elraktam hogy majd kidobom... na este ki is akartam de azért bennem volt a kíváncsiság .. megnéztem 😂 annyira halvány volt hogy már azthittem hogy csak én képzelem oda.. de nem.. ott volt az :)

Most 10 hetes vagyok😊😊

Reggel tesztelj egyet :)

2020. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez elég rendesen pozitív 😊

Ismételd meg szerintem!

2020. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem fals pozitívat mutatott időn túl,pedig ilyen volt.


[link]


Nekem is kb. fél óra telt el,mire kijött. Voltam vérvételen is semmi HCG nem volt bennem, aztán meg is jött, viszont cisztám az volt nem is kicsi úgy, hogy észre sem vettem.3 db facelle lett úgy pozitív, hogy nem is voltam terhes, szóval nekem nem jött be ez a teszt.

2020. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a ciszták ritkán de előfordul, hogy pozitív terhességi tesztet eredményeznek.Olvass utána!
2020. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallottam már róla. Nyilván kisebb az esélye, hogy egy pozitív teszt, azért pozitív,mert ciszta van,de egyébként csak ez a teszt mutatta a 2 csíkot a többi nem, szóval kissé csalódás volt és nem a baba nem léte miatt,hanem az utána jarkálás,meg ijesztgettek, hogy lehet méhen kívüli,még meg nem kaptam a véreredményt.Az biztos, hogy többet ilyen fajtát nem veszek,mert PCOS-em van és ugye állandóan tele vagyok cisztákkal és ugye nem a cisztáimra lennék kíváncsi ami állandó, hanem, hogy baba van-e a dologban. Egyébként nem vagyok meg/elkeseredett,mert 2x voltam terhes 1x ikrekkel és mindkét terhességem első hónapban össze jött,de nálam nagyon leszerepelt.


Remélem, hogy nálad kérdező baba lesz, bár ez a legvalószínűbb. Gratulálok! 😊

2020. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Mintha magamat olvasnàm , szintén megjártam egy ilyen tesztel időn belül jött ki az a plusz csík és nem volt baba . Spontán 3 x terhességem volt az utolsó nem tartottuk meg azóta elvileg pcos vagyok , most megyek utána mert az akkori fogadott orvosom hárított ő szerinte nem szerintem pedig igen ! A kérdező kérdésére pedig ha egy másik fajta teszt is kimutatja csíkos lesz akkor igen gratulálok de nálam is ez a facelle teszt leszerepelt !

2020. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!