Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 9. -ik napja a teszt...

Késik 9. -ik napja a teszt mégis negatív teszt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
November 26.-án menszszeltem utoljára? Rendszeresen jött most késik és mégsem jön a baba. Érzem hogy puffadok, sőt kívánok meg dolgokat, hányinger és a illatokra is érzékeny vagyok. Mégis a teszt eredménye mást mutatott.

#a babuci
2020. jan. 3. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Most néztem vissza szóismétléseket elnézést kérek. Csak sírás környékel hogy nem akar összejönni. 😪
2020. jan. 3. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csinálnék még tesztet.. vagy várnék pár napot és akkor. Persze közben mindenképpen kérnék időpontot a nőgyógyászhoz!
2020. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tervezem hétfőn. Csak nem mertem még menni nőgyógyászhoz mert bíztam benne hogy összejött végre. És olvastam hogy terhesség elején nem szabad rögtön menni. Bár ahogy számoltam elvileg 4 hetesnek kellene lennem.
2020. jan. 3. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a 6.héten érdemes menni, előtte felesleges, addigra látszik az embrió illetve hogy méhen belüli e. Lehet, hogy később fogant az azért nem mutat még semmit a teszt, ha nagykönyv szerint fogant akkor már pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Milyen tesztet használtál?
2020. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gabriell, Ivalentin. Nem tudom néha érzem hogy picit fáj a hasam, és a többi tünet pedig lehet csak azért mert beleéltem magam..
2020. jan. 4. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, Próbálj meg egy facelle vagy predictor tesztet, ha van baba azok 100% hogy kimutatják. :) Rossmannban tudsz venni :)
2020. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp megnézem, bár egyre jobban kezdek parázni. Félek hogy nehogy méhenkivüli legyen. Egésznap alhasi görcsöm volt. Szúrt.. És néha olyan megjön érzésem volt. Gondoltam petefészek gyulladásra. Vizeletemnél nincs gond. Volt már cysztám akkor kipukadt. És nagyon véreztem, de most egyáltalán nem. Szerintem holnap megyek a dokimhoz, nem várok tovább.
2020. jan. 5. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. 2szer is nézte a hasi ultrahangon, nincs babuci. 😒Bár ezzel tisztába voltam. Rákszürés történt még. Meg ajánlotta a D3 vitamint, meg Ginistol folsav port. Azt mondta hogy elvileg ez hatásos lehet.Meg terhesség alatt ugyis szednem kell majd. A görcsök nem szüntek, azt mondta hogy amit ő lát a napokban megkell jönni. Csak most elmaradt a tüszőrepedés.
2020. jan. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!