Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem arra hogy terhes...

Van esélyem arra hogy terhes vagyok, vagy csak belelovaltam magam?

Figyelt kérdés
Amikor lefeküdtünk a párommal, használtunk gumit, és nem is szakadt ki. Nem tudom hogy valahogy mégis belémkerülhetett e az ondó, mert a gumin és egy kicsit rajta is volr valami nyálkás, amit nem tudok megmondani micsoda . Néha hányingerem van esténkémt, de lehet hogy csak azért mert félek a terhességtől. Valakinek valami ötlet?

2020. jan. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A te saját testnedveid is lehettek a gumin kívülről, amitől nyálkás (hiszen a természetes szexuális izgatottságtól származó hüvelynedv az nyálkás, csúszós).


Mikor voltatok együtt? Ha az óvszer nem szakadt ki, akkor gyakorlatilag esélytelen, hogy teherbe ess, de ha esetleg már késik a menstruációd egy pár napja, akkor érdemes tesztet csinálnod, csak hogy megnyugodj (az idegességtől is késhet, megjegyzem).

2020. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kb egy hete voltunk együtt, de pár nap múlva fog csak megjönni. Nem is tudom miért most kezdtem el miatta aggódni, csak valamilyen megnyugtatást szerettem volna hallani. Neki nem akartam mondani, hogy ne idegeskedjen feleslegesen
2020. jan. 5. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hete történt esélytelen, hogy terhes tüneteket produkálj. Kicsit olvass ennek utána...
2020. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"gumin és egy kicsit rajta is volr valami nyálkás, amit nem tudok megmondani micsoda"

Az nagyon komoly probléma, ha a saját testeddel nem vagy tisztában. Nem tudom, hány éves vagy, de lehet még nem vagy érett a szexre.

2020. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg akkor volt peteérésed mikor együtt voltatok, olyankor elég bő női nedv van a hüvelyben, és valszeg ezt láttátok a gumin, no para :)
2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, h terhes vagy.
2020. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel és tudatlansággal ne szexelj.
2020. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyváladéknak hívják ami a gumin volt. Ha az nincsen akkor nem is lehet szexelni, attól csúszik a hüvely. A terhességnek ehhez semmi köze, ha nem szakadt ki akkor nem vagy terhes.
2020. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!