Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a kérdésem lenne, hogy én a multhéten együtt voltam a férjemmel és probálkoztunk a baba ügyön, viszont nekem nem jött meg a havim sem és olyan érzéseim vannak mintha jönne meg. Érzek magamon változást, többet alszom már 2x előfordult az is hogy délutánonként lefeküdtem aludni, mert annyira fárattnak éreztem magam, gyakrabban járok mosdora, fáj a derekam, egyik éjjel akkora görcsöm volt hogy felkelett keljek de viszont készitettem kettő terhességi tesztet a napokban egyiket a tegnap reggel de negativ lett, lehet hogy még nem mutatja ki, mert tul pici még ?
2020. jan. 6. 11:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De te sem érted amit írok, mert leírtam hogy a múlthéten voltunk együtt és a tesztet tegnap reggel csinaltam meg még egy hetes sem lennék és azt nincs ahogy kimutassa, ennyi.!
2020. jan. 6. 12:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van baj, látom.
2020. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most akkor kimaradt a menzeszed.

Előtte nem azt kéne megtudni, hogy miért és utána próbálkozni?

Mert ha baj van, akkor ott csinálhatsz bármit, nem fogsz terhes lenni.

2020. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A héten kaptam időpontot nőgyogyászhoz és kiderül minden :)
2020. jan. 6. 12:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Jujjj.... vannak gondok... dec 23ota nincs menzeszed, egy hete szexeltél védekezés nélkül amit már teszttel ki akarsz mutattatni? A beágyazódás 2 hét... ez az egyik. A másik, hogy peteérés is kell a sikeres megtermékenyítéshez, de neked még a menzeszed sem jött meg időben...

Ne keseredj majd el ha a doki nem azt fogja mondani, hogy terhes vagy... mert ez így lehetetlen!

2020. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa hogy kimaradt egy hónapot!
2020. jan. 6. 13:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha volt már olyan hogy kimaradt, akkor sanszos hogy peteérés sincs.
2020. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!