Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg volt mar valaki...

Esetleg volt mar valaki 20evesen ugy terhes hogy mar a masodik baba jott?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze,nagyon sokan szülnek a meztelen ceggükre,a nagy semmire,naponta látom.
2020. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Cigányok között elég gyakori.
2020. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát valaki már biztos
2020. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint nem ismerek ilyent, de sajnos előfordul.
2020. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen, van egy ilyen ismerősöm. 18 éves korában becsúszott a baba, gyorsan tartottak vmi szolid esküvőt, aztán egy évre rá már megint terhes volt, és azóta lett egy harmadik gyerekük is.

(Én nem lennék a helyében..)

2020. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat is ismerek akinek 18 éves korára a 3. baba jött 🤭

Nem cigány.

2020. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trallala001 válasza:
Nem csak cigányoknál jellemző, de nyilván "köztünk" ritkább. Mostanában inkább később szülnek a nők, mint előbb. Mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai is. Kérdés, hogy a szülői pár mennyire érett a dologhoz 20 éves fejjel. Általában semennyire, tisztelet a kivételnek, mert annak mindig kell lennie :)
2020. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Hát ezek a válaszok nagyon elkeserítőek. 20 éves voltam mikor várondos lettem kisebbik lányunkal. És nem.. Nem akkor házasodtunk gyorsan mikor megfogant az első. Már férjnél voltam jócskán... Igen korán mentem férjhez.. Nem.. Nem vagyok cigány! És nem nem a semmire szültem, férjem és én 16 éves korunk óta dolgozunk.. Suli mellett is ment a meló. Most 25 vagyok, saját vállalkozással, saját házban, és boldogan várjuk a harmadik babánkat akivel már 20 hetes vagyok.. Szép dolog az előítéletesség. Le lehet pontozni!
2020. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!