Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Durva szextől lehet vagy...

Durva szextől lehet vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szombat este elég durván szexeltem a párommal es azóta pecsételő vérzésem van.

De felmerült bennem hogy terhes vagyok.

Majdnem egy éve szedek fogamzásgátlót.

Melyikre van több esély?


2020. jan. 7. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A durva szexre! Pecsételő vérzést nem okoz a terhesség.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak azt olvastam, hogy a gyógyszer mellett ha van köztes vérzés akkor az jelezheti a terhesseget.
2020. jan. 7. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztes vérzést a nem megfelelő tablettaszedés okozhat, vagy ha nem megfelelő a tabletta. Amúgy te tudod, hogy van-e esély a terhességre. Nyilván a durva együttlét okozta a vérzést.
2020. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Szombat óta még a petesejt nem is tudna beágyazódni, ami terhesség esetén okozhatna beágyazódási vérzést. A megtermékenyített petesejt még 4-7 napig vándorol a méh felé, s utána kezdi a beágyazódást, ami szintén több nap. Szóval terhes tuti nem vagy, illetve emiatt szombat óta ma,még nem véreznél.

Viszont durva szextől sem feltétlen kellene vérezned, max ha hatalmas a szerszám és keményen érte a méhszájad. Nőgyógyászati rákszűrésre szoktál járni? Az ilyen belső felsértések tudnak elfajulni HPV vírussá. Nézesd meg magad szerintem, egy kenetvétel nem ártana.

2020. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző, HPV vírussá nem válik egy felsértés, azt vagy megkapja az ember, vagy nem, nem fejlődik ki csak úgy egy sebből. Hasmenős vírust sem fejlődik ki abból, hogy valaki pl beveri a kezét. Kérdező, valószínűleg a durva együttlét okozhatta, felsérthette a hüvelyfalad, méhszájad, akármid odabent. Citológiát amúgy is érdemes évente/fél évente csináltatni, ha valaki nemi életet él, esetleg menj el egy nőgyógyászhoz kontrollra, vagy ha nem múlik el.
2020. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta jobban verzik, kb mint egy menstruáció..
2020. jan. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!