Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy terhes maradtam? Nagyon szeretnénk párommal

Figyelt kérdés
Folyton puffadok, feszül a hasam, néha szurkál is, medencetájékomba néha úgy belenyilal, majd besz@rok(már bocsánat a kifejezésért),hol a hátam fáj hol a derekam, fáj a fejem,gyomorsavan néha az egekben,hányingerem van, undorom van kajáktól, vagy épp dolgoktól kapok hányingert. Szét basz állandóan az ideg, olyan fáradnak érzem magam,vagy éppen álmatlansággal küzdök de már több mint 1 hete,ingerült vagyok, ha olyan van ok nélkül sírok. A bimbóim néha érzékenyek, folyik az orrom majdnem állandóan, hőemelkedésem van reggelente. Meg lehet furán hangzik, de mintha a nyál termelődésem is megnőlt volna. De terhes nem vagyok, a tesztek negatívak. Szivem is néha úgy ver, majd kiesik. Utoljára 3-án teszteltem. Most 12.-dikén kellene hogy megjöjjön.

2020. jan. 8. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezek a tünetek a menstruáció kimaradása után jelentkeznek. Nem kizárt, hogy terhes vagy, de a tünetek még nem attól vannak, csak rettenetesen rágörcsölsz, és már generálod őket. Amúgy a mellfeszülés, idegesség, görcsölgetés premens tünet is.
2020. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért teszteltél ilyen korán? Ilyenkor még nem mutatja ki a teszt. Amúgy simán lehetsz terhes, de akár nem is. Ez borzasztóan sok tünet és koraiak, én inkább úgy érzem, hogy bebeszéled magadnak ezeket. És a legtöbb nem is kifejezetten terhes tünet.
2020. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

9 nappal az esedékes menstruáció előtt miért teszteltél??? Annyi tünetet felsoroltál, hogy még egy előrehaladott terhességnél is sok. Én most vagyok 6 hetes de fele ennyi tünetem nincs mint neked... Egyébként nekem nemvárt előtt SEMMI tünetem nem volt, se mellfeszülés, se szurkálás se semmi. Most pár napja kezdenek előjönni a tünetek de azért nem ennyire durván mint ahogy leírtad.

Iszonyatosan rá vagy feszülve ahogy a soraidat olvasom. Ettől persze lehetsz terhes, a héten vasárnap, esetleg szombaton már próbálhatsz tesztelni.

2020. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Folyik az orrod, hőemelkedésed van reggelre? Sok a nyálad? Majd kiesik a szíved? Szerinted ezek terhestünetek?


Amellett, hogy helyesen írni se tudsz, elég mocskos a szád is. Ezen aggódnèk a helyedben első körben.

2020. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Pajzsmirigy túlműködésed lehet. Elég jól leírtad a tüneteket.
2020. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg meg fog jönni, ezek tipikus pms tünetek, mint pl. puffadás, derékfájdalom, mellérzékenység, idegesség, stb.
2020. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy túlságosan is rá stresszelek,meg mivel pszichológushoz járok, olyan gyógyszereket szedek, amit nem javasol a pszichológusom ha terhes vagyok, és ezt nagyon meg szeretném előzni hogy ha az is leszek egyszer, ne ártsak neki.Meg már olyan rég óta szeretnénk babát, hogy nagyon számítunk rá.

Majd ha késik, fogok tesztelni megint.Rég óta próbálkozunk és annyi mindent olvastam, hogy muszály volt tesztelnem. Meg nem is normálisan volt meg az előző menstruációm, csak pár napot és keveset. Azért teszteltem.

Nem értem hogy mi csúnyát írtam, ami az egyik kommentelőnek nem tetszett.Eggyet írtam, azért is elnézést kértem.

Köszönöm szépen a többi válaszát. A pajzsmirigyem rendben van, annak már utána jártunk a házi orvosommal.

2020. jan. 8. 16:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah, elfelejtettem írni, hogy nem szoktak átlagban tüneteim lenni mielőtt megjön, csak azt veszem észre hogy megjött meg max feszül a hasam.
2020. jan. 8. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Hello.en is 12.ère nem vàrom

Tesztet még eszembe se jutott csinàlni


Estènkènt mintha puffadnèk (de ezt bàrmilyen lakja okozhatja).

Majd ha nem jön meg 13.-an csinàlok egy tesztet

.do.

2020. jan. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*kaja
2020. jan. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!