Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes leszek pár nap...

12 hetes leszek pár nap múlva. Néhány napja napi 2-3szor 5 percre hüvelyből méhszáj felől induló, és az egész hüvelyemre kisugárzó húzó fájdalmam van. Inkább a jobb oldalon?

Figyelt kérdés
Nem elviselhetetlen csak nem tudom mitől lehet. Esetleg van ott valami szalag vagy a vérbőség? Volt valakinek ilyen? Progeszteront szedek, mert a 6. héttől a 10. hétig barnáztam, úgyhogy kicsit parás vagyok.

2019. ápr. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Neha nekem is van a mai napig ilyen huvelyfalba nyilalo eles szuras de nem veszes es csak nehany masodpercig tart. A dokim azt mondta kisugrazik ahogy nyulnak a szalagok, azt erzem, de azert csinalt tenyesztest, semmi baj nem volt. Viszont a baratnomnek meg huvelygyulladasa volt attol erzett ilyet. Szoval biztos ami tuti jelezd a dokidnak es vegye le az oltast
2019. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkinek fájdogál, mert a magzat rendezi át a dolgokat odabent. Szedj magnéziumot, az segíteni tud rajta. Általában a MagneB6-ot ajánlják.
2019. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nézett a doki, de nem talált semmit, az eredményeim is rendben vannak. Csak ez a frászt hozza rám, mintha húznák lefelé és kisugároz mindenfelé. Várok, hátha enyhül. Magnerotot szedek, bár 5 perc után magától is elmúlik.
2019. ápr. 2. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!