Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hüvely kb.9-10 cm hosszú,...

Ha a hüvely kb.9-10 cm hosszú, és a méhszáj zárt és kemény, és kb.6,5-7 cm magasan helyezkedik éppen, illetve érhető el, az nehezen elérhetőnek/feljebb húzódottnak számít?

Figyelt kérdés
A babatervezok.otthona.net-en olvastam, hogy a méhszáj akkor is zárt és kemény, ha baba van a pociban, és akkor is, ha a mensi készül megjönni, csak annyi a különbség a két eset között, hogy baba esetén feljebb húzódik, nehezebb elérni.
2008. máj. 20. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
hát,nem tudom erre tud e valaki válaszolni....
2008. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
én sem tudom. de én nemnyukálnék fel magamnak xcsak azért hogy megtudjam hamarabb hogy terhes vagyok e . mert elég veszélyes . még a dokik sem nyulnak fel hanem hüvelyultrahangal csinálják mert el is mehet tőle. ne feledd ha tehes vagy akkor még csak most ágyazodhatott be,és le ne lögd onnan. én ezt dokitol halottam nemn magamtol találtam ki.
2008. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha beágyazódott hogy lehetne onnan lelökni????????????nekem pl nem hüveji uh-gal nézte hanem felnyúlt
2008. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!