Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátlót szedek...

Ha fogamzásgátlót szedek védekezés céljából és a megvonásos vérzés jelentkezik akkor biztos hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Eszem ágában nincs terhesnek lenni. Viszont emésztési problémáim szoktak lenni és félek hogy nem úgy szívódik fel ahogy kéne. Mindig mikor a hormonmentes bogyók jönnek akkor menstruáció szerű vérzésem jelentkezik. De ez garantálja hogy nem vagyok terhes?

2020. jan. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Garantálni semmi sem garantálja, de több kint valószínű, hogy nem vagy terhes. Ne parazz. Vagy csinálj egy tesztet.
2020. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Olvasd el a betegtájékoztatót, és szükség szerint kiegészítő védekezést is alkalmazzatok ilyenkor.
2020. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem biztos, ez sem 100 %, de elég valószínű h nem leszel terhes ha rendesen szeded. Ha mellett hánysz v megy a hasad akkor már nem biztos h rendesen felszívódik. Antibiotikum is kiüti, ezeket ha figyelembe veszed, nem valószínű h gondod lenne. Én egyébként pár havonta ellövök egy két tesztet, biztos ami biztos, van aki terhesen is vérzik tovább.
2020. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Én betegesen félek h terhes leszek, ezért minden megvonásos végén csinálok egy tesztet...
2020. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!