Facelle vacakolás?

Figyelt kérdés

2,5 évvel ezelőtt mielőtt terhes lettem a lányommal , megbízhatónak tartottam a tesztet. Most nem olvasok róla jókat.

Még nem késik a menzeszem, de úgy gondolom, ha terhesség lenne akkor valamennyire erősödnie kellene. A tegnapi predictor ráadásul teljesen negatív (ez nekem korábban erősebb csíkot mutatott mindig mint a facelle.

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi lett belőle?

[link]


2020. jan. 12. 08:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Vagy kémiai terhesség volt, vagy álpozitív a teszt; mert igazolható terhesség nem lett az ilyen csíkomból.
2020. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ismételj egy harmadik felé tesztel. Nekem is negatív volt a predi mikor ez már pozitív. Bár nekem erősödött. A predi mikor halvány pozi lett egy sima 25- ős teszt is látható pozitív volt. Nem is értem ezt a predictor őrületet.
2020. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom pedig, hogy erősödik.
2020. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez negatív. 10-es teszt ugye? Milyen tünetek miatt gyanakodt?
2020. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsiiii előző vagyok! Azt akartam írni, hogy pozitív 🙈🙈
2020. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

En nem ertem aki azt irja hogy negativ ,

az vak ?

2020. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát én is arcra estem vele. Erős pozitív lett, múlt hónapban,de aztán voltam HCG vérvételen meg ultrahangon és teljesen negatív volt mindkettő. Nem volt baba. Tegnap én is csináltam még egyet,mert nem volt más itthon és ugyanolyan,mint most a tiéd,de én már nem merek hinni neki, így elmegyek valami mást venni és,ha azon is lesz csík, akkor örülök. Ez amúgy teljesen pozitívnak látszik,de az én múlt havim ennél erősebb volt és ugye mégsem lett baba.
2020. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es: ez volt az első hónap amikor próbálkoztunk a tesóval és az előző terhességemnél is kellett a pozitív teszttől progeszteron pótlás, amiatt teszteltem korábban. :)
2020. jan. 12. 09:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja, hogy vak vagyok mert negatívat írtam, az vak, hogy nem látja, utána egyből helyesbítettem?! 🥰🤷🏻‍♀️
2020. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én itt olvastam, hogy a vizeletsugaras teszt szokott álpozitiv lenni. A sima tesztcsíkos nem.

Én a tesztcsíkost használtam mindig. Ha negatív volt akkor az tényleg negatív volt (hómező egy icikepicike halovány csíkocska se volt). Ha pozitív akkor pedig tényleg pozitív.

2020. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!