Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem esek teherbe de miért?

Nem esek teherbe de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Volt már egy terhességem májusban aminek missed ab lett a vége. Az is 7 probálkozásra sikerült júliusban volt missed ab de már szeptemberben ujra elkezdtünk próbálkozni DE SEMMI 😔😔 volt már valaki így ?? Vagy valami baj lehet velem??



2020. jan. 12. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából minden peteereskor 33% esély van. Ez eddig nem hangzik kórosnak az nálad. Nyilván ha aggodsz pár vizsgálatot megcsinaltathatsz. Pl pajzsmirigy, inzulinrezisztencia. Ilyesmik.
2020. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeptember óta még nem telt el olyan sok idő, de lehet érdemes lenne elmenni endokrinológushoz, főleg hogy volt már missed ab. Lehet pajzsmirigy, hormonális probléma is, de akár PCOS is, így egy nőgyógyászati vizsgálat sem ártana.
2020. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint egy évig próbálkoztunk, de semmi. Voltunk orvosnál, csinált pár vizsgálatot, de semmit sem talált. Megbeszéltük, hogy még várunk fél évet és ha addig sem leszek terhes, akkor elmegyünk egy meddőségi klinikára.

Nem lettem terhes. A hatodik hónap végén kértem időpontot az első konzultációra. 2 hónappal későbbre kaptam. A következő hónapban terhes maradtam.

Az orvosom azt mondta, hogy szerinte lelkileg megkönnyebbültem, kevesebb lett rajtam a stressz, mert úgy éreztem, ott majd segítenek nekünk.

Valóban abban a hónapban nem érdekelt bennünket mikor van peteérésem, mikor kell együtt lenni, mikor voltunk utoljára együtt, csak élveztük egymást.

Azóta 5 éves elmúlt a kisfiúnk.


Szorítok, hogy nektek is gyorsan összejöjjön a baba, mert tudom, mennyire szörnyű érzés.

2020. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!