Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz utáni együttlétből...

Menzesz utáni együttlétből mennyire esélyes, hogy netán teherbe esek?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a párommal és volt egy kis baleset, nem használtunk óvzert, ő meg hirtelen elment. Ha csütörtökön múlt el a menzeszem tehát ez a 9. nap a ciklusomban, akkor még nem eshetek teherbe ugye?
2019. ápr. 14. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg nem , de hallottam több olyan esetről hogy baba lett spontán ovuláciòbòl. (Most is épp az egyik ismerősöm így lett terhes )
2019. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AkireM ***** válasza:
83%

Szia , hat szerintem pont ovu kornyeken vagy ... nekem 7-10 napon szokott ovum lenni ... ha nem akarsz babat gyorsan szaladj ugyeletre talan erne vmit az esemeny utani...

Hany naposak a ciklusaid ? Attolis fugg mert ha pl 35 napos akkor kevesebb az esely a babara de nem kizart azse persze! Drukkolok hogy ugy alakuljon ahogy szeretned ! Menzesz kornyeken tesztelj majd tuti ami tuti :)

2019. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Volt egy kis baleset. Miért fogalmazol így? Idióták voltunk. Ez így helyes.
2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én ószintén megmondom, hogy sose szoktam figyelni, hogy mikor va n ovum, de úgy hallottam, hogy 14 nap körül nem ? (persze, tudom h változhat egyénenként). 28 naposak a ciklusaim, van hogy 30ig eltolodik

Hát ok, akkor szerintem ügyelet lesz.

2019. ápr. 14. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
inkabb menj az ugyeletre, siman lehet belole baba
2019. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A menstruacio elso napjatol szamoljak a ciklust. Tehat egy normal 28 napos ciklusnal az a 14.nap a mensi 1 napjatol szamitva. Tehat ha ti 9 nappal a mensi utolso napjatol szexeltetek elesbe, akkor egy 5 napos mensinel pont a 14. Ciklusnapon. Persze ha 4 napos, vagy 6 napos, akkor is pont mostanaban van peteeresed,megjegyzem, ha normalis, pontos a cikkusod. Nekem igy fogant a kisebbik fiam. Mensi utan egy par nappal voltunk egyutt es elsore sikerult, pedig ugy voltunk vele, eltart majd egy darabig, mire terhes leszek. Mondjuk mi terveztuk, szoval nem volt gond.

En azt mondom, sok eselyed van barmikor teherbe esni, ha nem vedekeztek, vagy rossz felhelyezes okan elsuakad a gumi, pasikad meg beled elvez, szoval, ha nem akarsz terhessegez, netan abortuszt, a helyedben esemenyutanit iratnek ki.

2019. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön múlt el a 6 napos menstruációm, ezért ez a 9. nap
2019. ápr. 14. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! A ciklusom pontos, 28 nap..mégis a 8-ik napon sikerült teherbe esnem 😊
2019. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ugyanis lehetsz terhes!
2019. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
menzesz közbe is simán teherbe eshetsz.. sőt.. mikor terhes vagy simán akkor is menzeszelhetsz szóval inkább vegyél terhességi tesztet
2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!