Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után 10 napal halvány...

Menzesz után 10 napal halvány de jol kivehetö pozitiv teszt. Volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
3 napot késett a menzeszem aztán megjött. Január 1. -èn mùlott el. (11 napja) tegnap reggel meg ma reggel ròzsaszin vèrzèsem volt de nem fájt se a hasam semmi. Kicsit megijedtem nem tudom hova tenni a dolgot még sose volt ilyen. Aztán belém jött egy érzés ma este és csinàltam egy tesztet. Halvány pozitiv lett de jòl kivehetö. Most meg nem hagy nyugodni a gondolat. Szerintetek most akkor baba van a dologba? Vagy valami màs
2020. jan. 12. 21:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

EGy teszt ha pozitív, akkor látszik, bárhogy is készítetted a képet.

Mikor csináltad a tesztet? Max száradási csík lehet.

2020. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Fél 9 körül.. 2 másodpercre rá ott volt a csik még ideje se volt megszáradni
2020. jan. 12. 22:30
 13/23 anonim ***** válasza:
2 évet vártam a babára. Sok ilyen tesztem volt, egyszer sem volt baba :(
2020. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mi 4 évet a kisfiamra :) most is szeretnènk de nehezen jön össze a kistesò :( késett 3 napot nagyon reménykedtem aztàn megjött elmùlt tegnap meg ma kis vérzès azt itt a teszt nem tudom de szabad szemmel jobban látszik... Sok nò meg olyan hammar teherbe esik csak rànéz a pàrja és már terhes lesz :D
2020. jan. 12. 22:36
 15/23 anonim ***** válasza:
Ismerős! Már azon gondolkodtam, hogy részvényeket veszünk valamelyik tesztet forgalmazó cégbe, mert annyit elhasználtunk. :)
2020. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
:D mindig olyan remèny fogott el nem.voltam pedig rágörcsölve de csináltam a teszteket sorba negativ negativ aztán megjött akkor kicsi depi sirás 1 napig azt mindig mondtam magamba nem baj majd jövö hònapba aztàn akkor se... eltelt 4 èv azt épp mondtam a pàromnak hogy tutti valamelyikünkel gond van azt rá 2 hètre pozitiv lett a teszt alig akartam elhini :)
2020. jan. 12. 22:45
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem meszes utáni 2.nap lett pozitív. Szerintem te is úgy jártál, mint én, mire beágyazódott megszokásból megjött egyet utoljára
2020. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja és én látom ott azt a csíkot és színe is van! Milyen érzékenységű a teszt?
2020. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szia 20/mlu nem tudom de most igy reggelente rozsaszines verzéseim vannak ami napkozbe elmulik még sose voltam igy
2020. jan. 13. 02:53
 20/23 anonim ***** válasza:
Mivel ovu idő körül vagy, főleg, ha nem hosszúak a ciklusaid, jó esély van rá, hogy csupán az lh-t jelzi... ovu is járhat pici vérzéssel, a helyedben két nap múlva ismételnék ugyan ezzel a teszttel, ha erősödés van, orvoshoz mennék, mivel rendes mensid volt majdnem két hete. De én a fejem teszem rá, hogy csak az lh-ra reagál... túl halvány ahhoz, hogy mensi utáni pozi legyen terhesség miatt.. barátnőm is mensi előtt esett teherbe, neki sokkal erősebb tesztje lett ugyan ebben az időben.
2020. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!